Portugalczyk dzieli się swoimi przemyśleniami przed intensywnym rokiem plażowej piłki nożnej, gdy rozpoczyna się przygotowanie

Ponieważ strona portugalska zakończy intensywny trzydniowy obóz szkoleniowy w Rio Maior, na północ od Lizbony, Jordan Santos podkreślił znaczenie sprawnego przygotowania przed gorączkowym rokiem plażowej piłki nożnej. Oczywiście taka sytuacja powoduje, że bukmacher bez depozytu który oferuje taki własnie bonus, jest rzadko stosowany przez zakłady bukmacherskie ze względu na straty jakie ponosi. W ciągu ostatnich kilku dni międzynarodowa drużyna Portugalii ciężko trenowała w obiektach sportowych Rio Maior.

Mężczyźni Mario Narcisso mocno skupili się na największej wygranej w piłce nożnej plażowej: Mistrzostwach Świata w Piłce Plażowej FIFA, które odbędą się w tym roku w Paragwaju.

Ale najpierw muszą się zakwalifikować, a Jordan Santos wyraził swoje opinie na temat stanu drużyny i niezbędnych prac przygotowawczych, które należy wykonać.

„Zawsze dobrze jest spotkać się ponownie, aby spróbować wykorzystać potencjał zespołu. O tej porze roku każdy gracz ma inny rytm i fundamentalne znaczenie ma to, że wszyscy jesteśmy na tym samym poziomie przed sezonem, w którym będziemy rywalizować w wielu konkursach. ” skomentował Jordan Santos.

Obrońca SC Braga i Portugalia nie może zaprzeczyć, że ten sezon jest wyjątkowy z jednego głównego powodu. „Ten rok jest inny. Mówimy o najważniejszym konkursie na świecie”.

Zapewnił, że „nie ma wątpliwości, że chcemy się zakwalifikować i uzyskać dobre prawo do tytułu światowego. Rok 2015 był niesamowitym rokiem, ponieważ byliśmy mistrzami świata na ziemi domowej, aby nasi przyjaciele i rodziny mogli zobaczyć. ”

Jordan, podzielił się także pewną analizą na temat obecnego stanu drużyny, komentując mieszankę weteranów i młodych graczy, co charakteryzuje zespół. „Przyszłość portugalskiej piłki nożnej plażowej jest jasna. Wspaniale było widzieć młodych zawodników, jak również jakość, którą demonstrują”.

Zakończył on oświadczeniem ambicji, które najwyraźniej dotyczyło następnej generacji portugalskiego talentu piłki plażowej. „Mam nadzieję, że pomogą nam dotrzeć do Pucharu Świata”.

 

Lista graczy powołanych do trenowania z drużyną portugalską:

 

  • Madjer, Belchior, Ricardo Baptista, Rui Coimbra i Tiago Petrony (Sporting CP)
  • Bê Martins, Bruno Torres, Jordan Santos i Léo Martins (SC Braga)
  • Elinton Andrade (Flamengo BS)
  • André Lourenço (GR Amigos Paz)
  • Pedro Silva (CD Nacional)
  • João Gonçalves (Casa Benfica de Loures)
  • Pedro Mano (AD Buarcos)
  • Rúben Brilhante (ACD O Sotão)
 

Tags: ,