Piłka nożna plażowa wraca na wybrzeże Portugalii, ponieważ największy klubowy pokaz w Europie to tylko kilka godzin drogi

Ulice nadmorskiego miasta Nazaré pełne są znajomych twarzy; zawodnicy, trenerzy, fani i oczywiście wszyscy ludzie ciężko pracujący nad przygotowaniem wspaniałego stadionu gotowego do największej rywalizacji klubowej na kontynencie – Euro Winners Cup.

Ale po pierwsze, 24 zespoły zmierzą się w Wyzwaniu Zwycięzców Euro, ponieważ osiem z nich ma nadzieję dołączyć do zespołów już zakwalifikowanych do wygrania głównej nagrody.

W 2018 r. BSC Kristall (RUS) wygrała Euro Winners Challenge (wcześniej nazywane Nazaré Beach Soccer Cup), aby wygrać Puchar Euro Zwycięzców i walczyli aż do finału, boleśnie nie dostając SC Bragi po gwoździe -bity rzut karny.

W tym roku impreza po raz kolejny wzrośnie z rekordowym rekordem 82 drużyn, zarówno mężczyzn, jak i kobiet (z 25 różnych krajów!), Które zalały Nazaré.

Od piątku do niedzieli, Euro Winners Challenge zadecyduje, kto dołączy do dużych chłopców w Euro Winners Cup, który rozpocznie się 2 czerwca. Finał zawodów mężczyzn i kobiet odbędzie się w niedzielę 9 czerwca.

Czy Kristall może pójść o krok dalej w tym roku? Czy Braga zachowa trofeum na domowym piasku? Czy może nowy mistrz Europy zostanie koronowany?

Pamiętaj, że wszystkie gry będą transmitowane na żywo na stronie beachsoocer.com/live !

Bądź na bieżąco ze wszystkimi akcjami z Euro Winners Challenge , Women Euro Winners Cup i Euro Winners Cup na stronie Beach Soccer

 

Tags: