Puchar Świata w Piłce Nożnej FIFA w 2019 r. – kwalifikacje europejskie, która odbędzie się w stolicy Rosji między 19 a 27 lipca

Gospodarzem FIFA Beach Soccer World Cup 2019 – Europe Qualifier została Moskwa w Rosji.

Impreza odbędzie się w Parku Łużniki w Moskwie , a zawody odbędą się w dniach 19 – 27 lipca .

Jeśli chodzi o uczestniczące drużyny, ostateczna liczba nie została jeszcze określona i zostanie wydana w późniejszym terminie, ale możesz być pewien, że wszystkie twoje ulubione strony walczą o miejsce na Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej FIFA w Paragwaju .

Mistrzostwa świata w piłce nożnej plażowej jest ustawione mają być odtwarzane pod koniec listopada w Asuncion, Paragwaj i pięć zespołów europejskich będzie obecny , co oznacza, że istnieje pięć koi do zgarnięcia kiedy narody europejskie bitwy w Moskwie.

Sześć zespołów jest już zakwalifikowanych: gospodarze Paragwaju , dwie drużyny afrykańskie ( Nigeria i Senegal ) i trzy z kontynentu azjatyckiego ( Japonia , Zjednoczone Emiraty Arabskie i Oman ).

Ostateczny format rozgrywek kwalifikacyjnych UEFA w Moskwie nie został jeszcze zdefiniowany, ponieważ zależy od liczby drużyn, które biorą udział, ale wstępny sugerowany format będzie następujący:

  • 19 – 21 lipca 2019 r. – Round Robin 1

Każda drużyna rozegra maksymalnie jeden mecz dziennie, w zależności od liczby uczestniczących drużyn.

  • 22 lipca 2019 r. – Dzień odpoczynku
  • 23 lipca 2019 r. – runda 16

Szesnaście (16) drużyn kwalifikujących się z Round Robin 1 zakwalifikuje się do rundy 16.

  • 24 – 26 lipca 2019 – Round Robin 2

Osiem drużyn przechodzących przez rundę 16 zostanie podzielonych na 2 grupy po 4 drużyny każda.

  • 27 lipca 2019 r. – Finały + baraże

Dwie drużyny, które zajmą pierwsze miejsca w drugiej rundzie Round Robin, będą walczyć o finał. Reszta walczy w Play-Offach.