Zakład bez ryzyka do 250 zł na Ligę Mistrzów w Fortunie. Podczas porzedniej promocji zakład bez ryzyka wynosił 200 zł, natomiast standardowa oferta 100 zł.

Jeżeli Twój pierwszy kupon po założeniu konta okaże się przegrany Fortuna odda Ci do 250zł. Wystarczy, że wpiszesz przy rejestracji promokod LIGAMISTRZOW. Za samą rejestrację otrzymujesz za darmo 20 zł na grę, w postaci 2800 punktów FKP. Dodatkowo możesz otrzymać aż do 1000 zł od pierwszego wkładu.

Załóż iKonto Fortuna poprzez TEN specjalny link z kodem promocyjnymLIGAMISTRZOW” w terminie 10dni, licząc od momentu rozpoczęcia procesu rejestracji. Niezależnie od stawki za pierwszy kupon, maksymalna wysokość bonusu wynosi 250zł (pamiętaj, że stawka kuponu równa się kwocie wkładu pomniejszonej o podatek od gier, a więc w przypadku kuponu za 250zł, bonus wyniesie 230 zł).

W terminie 10dni, licząc od momentu założenia iKonta zawrzyj dowolny zakład. Jeżeli Twój kupon okaże się wygrywający wówczas otrzymasz wygraną. Jeżeli Twój kupon okaże się przegrany wówczas otrzymasz od zakładów bukmacherskich Fortuna zwrot stawki.

Promocja nie obowiązuje w przypadku Wirtualnych Sportów.

wejdź i sprawdź ofertę

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20 PLN w postaci freebeta.