BSWW i CAF przeprowadzają inspekcję terenu w Sharm El Sheikh, aby przeanalizować postępy stadionu i różnych obszarów dziesięć dni przed kontynentalnym pokazem

Szybko zbliża się Puchar Narodów Afryki Piłka Nożna Narodów Afryki 2018; tymczasem CAF i Beach Soccer Worldwide maksymalizują wysiłki, aby upewnić się, że wszystko jest gotowe na rozgrywki kontynentalne.

W tym tygodniu Josep Ponset, dyrektor konkursów w Beach Soccer Worldwide, był w Sharm El Sheikh (Egipt), miejscu zawodów, aby wraz z CAF przeanalizować postępy w zakresie stadionu, oficjalnego hotelu i różne obszary wydarzenia.

W ciągu ostatnich kilku dni Ahmed Salem, kierownik działu konkurencji CAF, i pan Ponset, przeszli przez wszystkie aspekty związane z konkursem, które odbędą się między 8 a 14 grudnia na plaży przed Hotel Laguna Vista i potwierdził, że wszystko jest na dobrej drodze.

Ponset podkreślił, że „wszystko idzie w dobrym kierunku i jesteśmy pewni, że będziemy mieli wspaniały Puchar Narodów Afryki w piłce nożnej plażowej w tym wspaniałym miejscu”.

Gospodarze Egiptu, Wybrzeża Kości Słoniowej, Maroka i Madagaskaru, w grupie A, a także obrońcy mistrzów Senegalu, Nigerii, Libii i Tanzanii, w grupie B, będą się kłócić o jedno z dwóch miejsc w nadchodzącym FIFA Beach Soccer World Puchar Paragwaju 2018.

CAF Beach Soccer Afryka Puchar Narodów – Egipt

Puchar Narodów Afryki w piłce nożnej CAF powróci w grudniu 2018 r. I odbędzie się w Sharm El Sheikh w Egipcie.

Konkurs potrwa od 8 do 14 grudnia i będzie również kwalifikacją do Mistrzostw Świata FIFA Beach Soccer 2019, które, jak ogłosił w ubiegłym tygodniu Beach Soccer Worldwide, odbędzie się w Paragwaju.

Zwycięzcy i zdobywcy drugiego miejsca Pucharu Narodów Afryki w Piłce Nożnej 2018 zakwalifikują się do rywalizacji w Paragwaju.

Osiem potwierdzonych zespołów zostało podzielonych na dwie grupy w losowaniu w stolicy Egiptu, Kairze, w niedzielę 28 października.

Grupa A: Egipt, Maroko, Wybrzeże Kości Słoniowej i Madagaskar.

Grupa B: Senegal, Nigeria, Libia i Tanzania.

 

Tags: ,