Kiedy myślisz o idealnym gospodarzu na plażowe zawody piłkarskie na najwyższym poziomie, kilka miejsc tak doskonale spełnia wszystkie wymagania, jakie robi Barcelona. Pasja do plaży i pasja do sportu, do pójścia razem z jednym z największych klubów piłkarskich na świecie i kosmopolitycznym miejscem marzeń turystycznych to tylko niektóre z niezliczonych cech. Dodatkowo, jeśli dodasz komponent emocjonalny, jest to idealne miasto, kompletny pakiet.

Aby mieć pasję w naszym mieście, nasz dom nie może być zdefiniowany w żaden inny sposób niż spełnienie marzeń o piłce plażowej. Po zobaczeniu, jak futbol wygrał z fanami, graczami i mieszkańcami w niezliczonych społecznościach plażowych, wnosząc te same emocje do najbardziej znanych plaż na świecie, połączonych z tak globalną stolicą jak Barcelona, ​​jest to kamień milowy dla naszego sportu .

RIO DE JANEIRO, BRAZIL – NOVEMBER 15: III Mundialito de Clubes Beach Soccer 2013 at Copacabana Beach on November 15, 2013 in Rio de Janeiro, Brazil. (Photo by Manuel Queimadelos)

Patrząc na czas, nie może być żadnej innej konkurencji niż ta tego kalibru. To wydarzenie, które przynosi najlepsze kluby do tego słynnego miasta, prowadzone oczywiście przez FC Barcelona. Na plaży w Port Olímpic, między innymi takie nazwiska jak CR Flamengo, Boca Juniors, Sporting de Portugal i Lokomotiv Moscow, gromadzą najlepszych zawodników dyscypliny należącej do rodziny FIFA od ponad 10 lat.

Ale tak wiele o piłce plażowej dzieje się w samym konkursie. Łącząc rozpoznawalny spektakl, jakim jest piłka plażowa z boiskiem, z pomocą największych fanów i najlepszej atmosfery, będzie to idealne wydarzenie zarówno dla fanów ogólnych, jak i rodzin.

Teraz chciałbym powiedzieć, że mogę tak bardzo podziękować Radzie Miejskiej, ale od samego początku wierzyli w tę konkurencję i mocno naciskają, aby sen stał się rzeczywistością. Wraz z FC Barcelona, ​​organizacją z tak wieloma wyróżnieniami i lojalnym wsparciem fanów, która jest z nami związana od wielu lat, obie demonstrują swoją wiarę w sport i wszystkie jego możliwości.

Wszyscy przygotowujemy się do korzystania z tego wyjątkowego doświadczenia …

 

Tags: ,