Brazylijski as zakończył swoją karierę w towarzyskim meczu z Japonią, w którym uczestniczył także gwiazda piłki nożnej Ronaldinho

Jeden z najważniejszych graczy historii brazylijskiej piłki plażowej nazwał ją wczoraj w Rio de Janeiro. Po 24 latach gry na piasku na najwyższym poziomie, Jorginho pożegnał się z fanami w meczu towarzyskim z Japonią, który odbył się wczoraj w Parque Olímpico w Rio.

Mecz zakończył się zwycięstwem 11-4 Brazylii, ale nie było to najważniejsze w dniu pełnym emocji, niespodzianek i uznania, w tym pierwszy w historii udział gwiazdy futbolu Ronaldinho Gaucho z reprezentacją Brazylii w piłce nożnej plażowej.

Były gwiazdor FC Barcelona i AC Milan nie chciał przegapić ostatniego meczu swojego przyjaciela Jorginho, podobnie jak legendy piłki plażowej Júnior i Claudio Adão, którzy wręczyli Jorginho tablicę przed rozpoczęciem gry.

„Dziękuję, dziękuję wszystkim. To jedyna rzecz, jaką mogę powiedzieć za chwilę. Posiadanie Ronaldinho u siebie w takim dniu jest dowodem, że wszystko, te 24 lata poświęcenia dla sportu, były warte Nadeszła chwila, abym zrobił sobie przerwę i nadal wspierałem plażową piłkę nożną, aby pomóc jej rosnąć coraz bardziej. Z głębi serca dziękuję wszystkim ”, powiedział Jorginho.

 

Tags: ,