W kolejce PKO BP Ekstraklasy Wisła Płock zremisowała 2:2 z Jagiellonią Białystok.

Radosław Sobolewski:

– Jak podsumować takie spotkanie. Oczywiście nie jestem zadowolony z tego remisu. Natomiast jestem bardzo zadowolony z gry mojego zespołu, którzy względem meczu z Koroną Kielce przeszedł dużą metamorfozę. Widziałem zespół, który jest zorganizowany, który walczy jeden za drugiego, który potrafi operować piłką i wyjśc z ładnymi, szybkimi akcjami. Gramy jednak zawsze po to, żeby wygrać, dlatego nie mogę być do końca usatysfakcjonowany. Już za trzy dni gramy kolejny mecz i kolejna szansa, żeby zdobyć upragnione zwycięstwo.

Alan Uryga:

– Może zacznę tak jak trener powiedział. Było widać duży postęp i progres w stosunku do meczu z Koroną Kielce, ale jeśli nawet trener mówi, że był z czegoś zadowolony, to zawodnicy zazwyczaj oceniają mecze przez pryzmat wyniku. Ciężko więc mówić żebyśmy byli zadowoleni z punkty, bo mieliśmy ten mecz pod kontrolą. Oczywiście nie możemy też przesadnie się dołować, bo już za trzy dni gramy kolejne spotkanie i może rzeczywiście jest to dobra droga, żeby znaleźć jak najwięcej pozytywów i z jeszcze lepszym nastawieniem podejść do środowego starcia ze Śląskiem Wrocław.

Jagiellonia Białystok – Wisła Płock 2:2 (0:1)
0:1 – Cillian Sheridan 29′
0:2 – Dominik Furman (k.) 61′
1:2 – Bartosz Bida 67′
2:2 – Jakov Puljić 90′

Jagiellonia Białystok: Damian Węglarz – Andrej Kadlec, Ivan Runje, Zoran Arsenić (46′ Bartosz Kwiecień), Jakub Wójcicki (54′ Paweł Olszewski) – Ariel Borysiuk, Martin Pospisil – Maciej Makuszewski, Jesus Imaz (66′ Przemysław Mystkowski), Bartosz Bida – Jakov Puljić

Wisła Płock: Thomas Daehne -Damian Michalski, Jakub Rzeźniczak, Alan Uryga, Angel Garcia Cabezali (79′ Maciej Ambrosiewicz) – Damian Rasak, Dominik Furman – Torgil Gjertsen, Mateusz Szwoch, Giorgi Merebaszwili (67′ Piotr Tomasik) – Cillian Sheridan (72′ Karol Angielski)

fot. Sebastian Wiciński / Wisła Płock S.A.​

 

Tags: , ,