Z myślą o kibicach chcących realnie wesprzeć w najbliższym czasie Koronę Kielce, rozpoczęła się sprzedaż wirtualnych biletów na Suzuki Arenę. Żółto-czerwoni chcą udowodnić, że zawsze grają razem!

Pandemia COVID-19 sprawiła, że do 19 czerwca mecze PKO Ekstraklasy rozgrywane będą bez udziału publiczności, później trybuny będą mogły zapełnić się fanami do 1/4 pojemności stadionu. W tym trudnym dla wszystkich czasie Korona Kielce szczególnie potrzebuje wsparcia kibiców, dlatego w środę 3 czerwca ruszyła sprzedaż wirtualnych biletów, z których dochód w formie darowizny zasili budżet klubu.

Decydując się na zakup wirtualnego biletu otrzymamy od klubu pamiątkową i personalizowaną wejściówkę w formacie PNG.  Bilet zostanie wysłany na podany adres e-mail. Co można z nim dalej zrobić? To już zależy od samego kibica. Wejściówkę można na przykład pobrać i opublikować na swoich profilach w mediach społecznościowych oznaczając wpis #JestemNaKoronie i pochwalić się, że JESTEŚ NA KORONIE. Można także zaprosić do wirtualnego kibicowania rodzinę i znajomych – bo przecież w grupie kibicuje się raźniej, a w takiej formie także bezpiecznie!

Koszt jednej wejściówki to 5 zł, natomiast każdy może nabyć nieograniczoną liczbę biletów. Oprócz tego, uruchomione zostały inne, popularne usługi – w sposób wirtualny za złotówkę będzie można zakupić wirtualną kiełbaskę, piwo lub napój energetyczny Koroniarz.

W akcję włączyli się również partnerzy klubu – Fondo, wyłączny dystrybutor marki Browar Sulewski oraz Producent wędlin Kamiński, którzy zobowiązali się do każdego zakupionego przez kibiców piwa i kiełbaski dołożyć kolejną złotówkę. To realne wsparcie finansowe jest teraz dla klubu bardzo ważne.

Wirtualne bilety można nabyć już na najbliższy mecz Korony Kielce z Piastem Gliwice, a usługa będzie również dostępna przy kolejnych domowych spotkaniach, które kielczanie rozegrają w tym sezonie na Suzuki Arenie.

 

Tags: