Za nami już pierwsze mecze w ramach ⅛ finału Ligi Mistrzów! Nie zabrakło niespodziewanych rozstrzygnięć, wśród Was znaleźli się jednak i Eksperci, którzy je przewidzieli! Pokażcie to ponownie i obstawiajcie – w grze znowu czeka nas was pula 10 000 PLN!

Oznacza to, że zaś możesz wygrać podwójnie! Wystarczy, że stworzysz kupon w STS o stawce dokładnie 21 PLN, na który dodasz rozstrzygnięcia dwóch dowolnych meczów Ligi Mistrzów (1X2), które odbędą się w dniach 25.02 – 26.02. Jeśli uda Ci się przewidzieć wyniki, to na Twój depozyt trafi wygrana za kupon, z kolei bonus zostanie zasilony ekstra środkami, które będą równe liczbie trafionych kuponów podzielonych przez pulę 10 000 PLN! W poprzedniej edycji akcji każdy laureat akcji STS otrzymał nagrodę 116.27 PLN!

wejdź i sprawdź ofertę

Nie masz jeszcze konta w STSZałóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN

Im wcześniej obstawisz, tym większe będzie twoje pole manewru przy wyborze meczów. Grają m.in. takie hity jak Chelsea – Bayern czy Barcelona – Napoli!  

  1. Jesteś ekspertem, przed którym Liga Mistrzów nie ma tajemnic? Analizujesz wyniki i znasz najnowsze statystyki? Wystarczy, że w dniach 24.02.2020 (01:00) – 26.02.2020 (21:00) wytypujesz dwa wyniki (1×2) meczu Ligi Mistrzów
  2. Nie zwlekaj. Zagraj dwa wybrane przez siebie mecze za 21 PLN z konta depozytowego. Pamiętaj: na Twoim kuponie musi znajdować się zakład na dokładnie dwa spotkania fazy pucharowej meczu Ligi Mistrzów.
  3. Okazałeś się ekspertem i wytypowany przez Ciebie wynik jest prawidłowy? Gratulacje! Oprócz wygranej zgarniesz jeszcze kwotę z puli 10 000 PLN, która zostanie podzielona między wszystkich zwycięzców.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Na czym polega akcja?

Akcja polega na zawarciu kuponu AKO, za stawkę równą 21,00 zł na którym znajdą się tylko dwa dowolne zdarzenia z oferty przedmeczowej na następne mecze ⅛ finału Ligi Mistrzów (typ 1, X albo 2): Chelsea – Bayern, Napoli – Barcelona, Lyon – Juventus, Real Madryt – Manchester. Jeśli kupon zostanie rozliczony jako wygrany, weźmiesz udział w podziale 10 000 PLN.

Czy akcja jest dla wszystkich?

Tak, każdy klient STS ma możliwość wzięcia udziału w akcji.

Czy mogę postawić dowolną liczbę kuponów?

Nie, do Akcji zaliczane będzie wyłącznie 5 (słownie: pięć) pierwszych kuponów zawartych przez Uczestnika w trakcie trwania Akcji.

Jakie zakłady nie są brane pod uwagę?

W Akcji nie są brane pod uwagę zakłady, które zostały anulowane lub wypłacone przy użyciu mechanizmu Cash-out, zakłady zawarte z konta bonusowego, zakłady STS Bezpieczny, zakłady NA ŻYWO, MaxiKombi, Superoferta, Hit Dnia, zakłady rozliczone przez organizatora w części lub całości jako zwrot po kursie 1,00 oraz zakłady zawarte przy użyciu środków z Karty STS.

W jaki sposób zostanie obliczona moja wygrana?

10 000 PLN podzielimy równo na wszystkie kupony, które spełnią warunki akcji. Nagroda trafi na konto bonusowe lub kartę Klubu STS.

Jak wypłacić otrzymany bonus?

W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Np. otrzymując 20 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 60 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów, z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

Kiedy moja wygrana trafi na konto?

Nagrody zostaną przyznane do 29 lutego 2020 roku.

Do kiedy trwa akcja?

Akcja trwa od dnia 24.02.2020 od godziny 01:00 do dnia 26.02.2020 do godziny 21:00.