Łatwe zwycięstwa Urugwaju i Kolumbii wywierają presję na Brazylię w grupie A, ponieważ Argentyna wygrywa trzecie spotkanie.

Broniąca tytułu Brazylia i już zakwalifikowany Paragwaj, cieszyli się odpoczynkiem trzeciego dnia, podczas gdy jeszcze niepokonani koledzy z grupy, Urugwaj i Argentyna, trzymają się niepokonani.

Na szczycie grupy A, Urugwaj stał się pierwszym zespołem, który dotarł do półfinału, zdobywając dziewięć punktów na dziewięć z decydującym zwycięstwem 5: 1 z Boliwią, które obecnie są poza konkurencją.

Liderzy grup zasłużą na odpoczynek w czwartym dniu, podczas gdy presja wywierana jest na Brazylię, aby odzyskać pierwsze miejsce.

Kolumbia zarejestrowała swoje pierwsze zwycięstwo w Parque Olímpico w Rio de Janeiro, aby utrzymać niewielką nadzieję na przeżycie kolejnej rundy, pokonując Ekwador o osiem bramek do czterech. Ekwadorczycy, wraz z Boliwią, są jedynymi drużynami, które pozostały w grupie A, aby zdobyć punkty w CONMEBOL Eliminatorias Mundial FIFA Fútbol Playa 2019.

Jeśli Ekwador w sobotę nie wygra z Brazylią w normalnym czasie, to nie będzie mógł wygrać Pucharu Świata w Piłce Nożnej FIFA w Paragwaju.

W grupie B Argentyna ukończyła również trzygraniczny wyścig bez porażki, ale jedno z ich zwycięstw pochodziło z rzutu karnego, co oznacza, że ​​zabrali tylko jeden punkt, a wczorajszy mecz z Chile poszedł na dodatkowy czas, widząc mężczyzn w kolorze niebieskim i biała kropla kolejny cenny punkt.

Drugi mecz w grupie B również odbył się w dogrywce, gdzie Peru uratowało szansę na kwalifikacje, przestawiając późnego freecicka na wyrwanie dwóch punktów z Wenezueli, którzy, podobnie jak Chile, są obecnie wykluczeni z kwalifikacji do mistrzostw świata.

 

Tags: , ,