Oto listy supergwiazd zmierzających do Moskwy do Mundialito de Clubes

Do Mundialito czekają tylko dwa dni, a pierwszy mecz obejrzy Levante UD na BSC Lokomotiv Moscow, w Megasport Sports Palace w stolicy Rosji.

W takich klubach z gwiazdami, które walczą na piasku, warto przyjrzeć się talentom, których możemy się spodziewać.

Tutaj znajdziesz listę drużyn każdego z ośmiu klubów, które mają zamiar znaleźć się w Moskwie…

GRUPA A

SPARTAK MOSCOW (RUS) (Trener – Mikhail Likhachev)

1. Denis Parkhomenko Parkhomenko

2. Iurii Kotov Kotov

3. Andrei Novikov Novikov

4. Alexey Makarov Makarov

6. Alexey Pavlenko Pavlenko

7. Anton Shkarin Shkarin

8. Thanger Alves do Nascimento Thanger

10. Melo Ranger Igor Matheus Igor

13. Ruslan Amanov Amanov

14. Catarino da Silva Diogo Catarino

20. Fedor Zemskov Zemskov

22. Pavel Bazhenov Bazhenov

BATE BORISOV (BLR) (Trener – Yauheni Haiduk)

1. Valery Makarevich Makarevich

3. Mikhail Kavelenko Kavelenko

5. Aleh Hapon Hapon

7. Ivan Miranovich Mira

8. Artem Voloshin Voloshin

9. Andrei Kotenev Kotenev

12. Yury Cherasau Cherasau

15. Andrei Davidovich Davidovich

19. Mikita Chaikouski Chaikouski

20. Dzmitry Kamzolov Kamzolov

22. Amadius Vinogradov Vinogradov

CR FLAMENGO (BRA) (Trener – Rodrigo Fernandes Pereira)

1. Thiago do Rosario Rozendo Thiago

2. Maksym Voitok Voitok

3. Filipe Pereira da Silva Filipe

4. Roman Pachev Pachev

5. Junior Paulo Gil Oliveira Junior

6. Thyago Pimenta Felizardo Thyago

7. Sergei Stepliani Stepliani

8. Deiwerson Veira Pureza Deiwerson

9. Gustavo da Silva Torres Gustavo

10. Paulo da Silva Barboza Barboza

11. Sprzedaż Alejandro Sidney Maia

12. Elinton Sanchotene Andrade Andrade

SPORTING CP (POR) (Trener – José Fonseca)

1. Tiago Petrony Petrony

2. Rui Coimbra Coimbra

3. Jordan Oliveira Jordan

4. Heimanu Taiarui Taiarui

5. Ricardo Baptista Baptista

6. Alan Cavalcanti Alan

7. Joao Saraiva Madjer

8. Jose Lucas Ze Lucas

9. Duarte VivoDuarte Vivo

10. Nuno Belchoir Belchoir

22. Elliot Mounoud Elliot

GRUPA B

BSC LOKOMOTIV (POR) (Trener – Ilia Leonov)

1. Maksim Rogovskii Rogovskii

2. Nuritdin Mamadiev Mamadiev

3. Ian Peletckii Peletckii

4. Wiktor Kryszanow Kryszanow V

5. Antonio de Farias Junior Antonio

6. Rafael Amorim Silva Rafinha

7. Nikołaj Kryszanow Kryszanow

10. Llorenç Gomes Leon Llorenç

11. Ostap Fedorow Fedorow

15. Aleksei Krutikov Krutikov

16. Mikhail Avgustov Avgustov

18. Nikita Safronov Safronow

DOMUSBET CATANIA (ITA) (Trener – Fabricio Santos da Silva)

8. Francesco Corosiniti Corosiniti

9. Emmanuele Zurlo Zurlo

10. Ihar Bryshtel Bryshtel

11. Paolo Palmacci Palmacci

12. Sergio Barravecchia Barravecchia

18. Josep Gentilin Gentilin

19. Lucas Taddeu Azevedo Lucao

20. Frederico Vaz de Costa Fred

21. Marcello MontaniPercia Montani

22. Vitalii Sydorenko Sydorenko

23. Rodrigo Ribeiro Souto Rodrigo

LEVANTE UD (ESP) (Trener – Ángel López Torres)

1. Victor Viala Madueño Viala

3. Salvador Manuel Ardil Chiky

4. Ivan Latorre Pitarch Ivan

5. Francisco Jose Cintas Caro Cintas

6. Edu Suarez Molina Edu Suarez

8. Daniel Pajon Gomez Pajon

10. Antonio Jose Hernandez Antonio

11. Jose Miralles Martinez Miralles

15. Adrian Frutos Garcia Adri Frutos

16. Pablo Perez Gonzalez Pablo Perez

19. Fernando Guisado Perez Guisado

21. Francisco Donaire Lopez Dona

SC BRAGA (POR) (Trener – Antonio Torres)

1. David Assuncao David A.

2. Filipe Silva Filipe

4. Bruno TorreS Torres

5. Jordan Santos Jordan

7. Rafael Pinto Bokinha

8. Bruno Xavier Bruno Xavier

10. Bernardo Santos Be Martins

11. Leonardo Santos Leo Martins

12. Rafael Padilha Rafael Padilha

13. Bernardo Botelho Botelho

Największe nazwiska w plażowej piłce nożnej w tym samym miejscu… to nie jest konkurs, który chcesz przegapić!

 

Tags: ,