Do plażowania fanów piłki nożnej w Polsce i na całym świecie,

Cieszę się, że mogę napisać do was, aby zaprezentować pierwszą edycję Beach Soccer PL, przedsięwzięcie, które, jak wierzymy, doda kolejny wymiar naszym próbom rozpowszechniania informacji o naszym wspaniałym sporcie.

Pomysł magazynu dla zwolenników piłki plażowej jest czymś, o czym myśleliśmy już od kilku miesięcy i jestem naprawdę dumny, że osiągnęliśmy pozycję, w której udało nam się go w pełni wprowadzić.

Wydany kwartalnie biuletyn będzie zawierał najnowsze wiadomości z piłki nożnej plażowej z całego świata, a także ekskluzywne wywiady, wysokiej jakości zdjęcia, wskazówki i porady dla tych, którzy grają lub chcą rozpocząć grę.

Poprosimy również czytelników, aby wykonali dla nas część pracy, przyczyniając się do naszej sekcji Fan Pictures i zostając ankieterami do naszych gwiazd na piasku.

Przecież jesteś siłą napędową plażowej piłki nożnej i będziemy obserwować hashtag #BeachSoccer na Instagramie, aby uzyskać najlepsze i najbardziej ekscytujące zdjęcia, które zostaną następnie wykorzystane w naszym magazynie.

Mamy nadzieję, że spodoba Ci się nasza pierwsza edycja Beach Soccer PL, ale oczywiście, jeśli masz jakieś sugestie lub pytania, skontaktuj się z nami za pośrednictwem www.beachsoccer.pl

W innym miejscu na Beach Soccer na całym świecie, mamy kolejny zajęty kilka miesięcy do przodu po Pucharze Samsunga Intercontinental w Dubaju z Copa Libertadores i Copa America w Brazylii oraz kwalifikacjami CAF do FIFA Beach Soccer World Cup, które odbędą się w grudniu w Lagos.

Kwalifikacje AFC, CONCACAF i CONMEBOL są również na horyzoncie, kiedy budujemy w kierunku Pucharu Świata na Bahamach.

Pamiętaj, aby spojrzeć na nasz kalendarz z tyłu tego magazynu, aby zobaczyć, co dzieje się w świecie sportu.

Najlepsze życzenia i ciesz się swoją plażową piłką nożną, gdziekolwiek jesteś…

 

Tags: ,