Dziś w Rio de Janeiro rozpoczyna się Eliminatorias CONMEBOL al Mundial de Fútbol Playa de la FIFA

Droga do Mistrzostw Świata FIFA Beach Soccer Paragwaj 2019 rozpoczyna się dzisiaj dla stron CONMEBOL , a Eliminatorias al Mundial de Fútbol Playa rozpoczyna się dziś w Brazylii.

Stawką są dwa bilety dla drużyn z Ameryki Południowej, z broniącymi mistrzostwami kontynentu i mistrzostw świata Brazylii jako czerwonymi faworytami.

Pomimo ich miejsca na Mistrzostwach Świata FIFA Beach Soccer jest bezpieczny, ponieważ gospodarze, Paragwaj odbędzie się również w Eliminatorias CONMEBOL, będąc jednym z najtrudniejszych zespołów w konkursie.

Argentyna w grupie B wraz z Guarani, Peru, Wenezuelą i Chile postarają się jak najlepiej wrócić do Mistrzostw Świata, które przegapili w ostatniej edycji.

Zamiast tego Ekwador spróbuje ponownie zdobyć bilet na światową wystawę w tym roku, po ich historycznych kwalifikacjach w Eliminatorias 2017, właśnie w Paragwaju, kiedy znaleźli się na trzecim miejscu.

Również w grupie A Urugwaj będzie się starał potwierdzić wzrost, jaki ostatnio obserwowali, tak jak Boliwia i Kolumbia będą walczyć o jeden krok naprzód.

Podsumowując, konkurencyjność jest więcej niż gwarantowana w Parque Olímpico w Rio de Janeiro, gdzie właśnie rozpoczęła się walka o miejsce w Pucharze Świata!

Oto harmonogram meczów w tym dniu otwarcia w CONMEBOL Eliminatorias al Mundial de Fútbol Playa de La FIFA 2019:

28 kwietnia / 2019

09:00 – Kolumbia vs Urugwaj (gr. A)

10:30 – Brazylia vs Boliwia (gr. A)

11:50 – Paragwaj vs Chile (Gr. B)

13:20 – Peru vs Argentyna (gr. B)

 

Tags: , , ,