Oto 33 mężczyzn i kobiet, piłkarzy i piłkarek którzy będą twarzami piłki plażowej w 2019 roku

Beach Soccer Worldwide rozszerzyło swoją listę ambasadorów piłki nożnej plażowej do 33 przed tym, co zapowiada się na największy rok, jaki sport kiedykolwiek widział.

Beach Soccer Worldwide rozszerzyło swoją listę ambasadorów piłki nożnej plażowej do 33 przed tym, co zapowiada się na największy rok, jaki sport kiedykolwiek widział.

Nasi gracze i spektakularne występy, którymi nas zajmują, są podstawą piłki plażowej.

My w BSWW naprawdę wierzymy, że stanowią one istotną część promocji sportu i zachęcają nowych graczy i kibiców do zaangażowania się.

Dlatego w tym roku rozszerzyliśmy nasz program ambasadorów, aby teraz składał się z 33 mężczyzn i kobiet z całego świata.

Lista 2019 Ambasadorów Piłki Plażowej to:

  • Aaron Clarke (ENG) – @ aaronclarke10
  • Abu Azeez (NGA) – @officialzeez
  • Adriele (BRA) – @ adriele.bs07
  • Al Senyi (SEN) – @ al_seyni_ndiaye_99
  • Alba Mellado (ESP) – @albiitamee
  • Anastasia Patrina (RUS) – @ anastasiapatrina10
  • Angel Rodriguez (MEX) – @roca_fut_larata
  • Boris Nikonorov (RUS) – @boris_nikonorov
  • Bruno Xavier (BRA) – @brunoxavier_oficial
  • Bryshtel (BLR) – @ brish8
  • Cem Keskin (TUR) – @ cemkeskin1010
  • Dejan Stankovic (SUI) – @deki_stankovic
  • Elinton Andrade (POR) – @elintonandrade
  • Filipe (BRA) – @filipesilvabs
  • Gabriele Gori (ITA) – @ gabrigori_10
  • Dona (ESP) – @dona_beachsoccer
  • Kamila Komisarczyk (POL) – @ kamcia_19
  • Leticia Villar (BRA) – @lelevillar
  • Llorenç (ESP) – @ llorenc_enzo10
  • Madjer (POR) – @madjer_official
  • Melissa Gomes (POR) – @ gooomes9
  • Molly Clark (ENG) – @ molly_clarky10 (Twitter)
  • Moradi (IRN) – @ mohammadmoradi.10
  • Nassim (MOR) – @ nassim_elhadoui_10
  • Natalia Murillo (COL) – @natyymc
  • Nick Perera (USA) – @nickperera_soccer
  • Noel Ott (SUI) – @noelott
  • Ozu (JPN) – @ozumoreira
  • Pedro Moran (PAR) – @ moran.pedrito
  • Peyman Hosseini (IRN) – @peymanhosseinii
  • Rodrigo (BRA) – @rodrigocostaaa
  • Rui Coimbra (POR) – @ruicoimbra
  • Walid (UAE) – @ weldon.10

Czy śledzisz ich wszystkich?

Jako ambasadorzy piłki plażowej będą reprezentować Beach Soccer Worldwide w swoich krajach i miastach.

Poza tym, że grają na piasku razem z kolegami z drużyny, te 33 osoby odegrają aktywną rolę w niektórych wydarzeniach organizowanych przez BSWW, takich jak kliniki, prezentacje, losowania i konferencje prasowe.

Lista ambasadorów nie jest zamknięta i podlega corocznej ocenie.

 

Tags: ,