Oficjalnie rozpoczęto Mundialito de Clubes konferencją prasową, która odbyła się dziś rano w Moskwie

Spartak Moskwa i Rosja Trener narodowy, Michaił Lichaczew, Ilija Leonow z Lokomotiwu i jego prawa ręka Ivan Kanaev i piłkarz na świecie, zastępca wiceprezydenta Gabino Renales, oficjalnie rozpoczęli Mundialito de Clube Moskwa dziś rano na konferencji prasowej w Siedziba Ria Novosti w rosyjskiej stolicy.

Ilya Leonov, pierwszy, który zabrał głos, wyjaśnił, że „ prezydent Lokomotiv Witalij Pogodin zawsze marzył o sprowadzeniu Mundialito de clubes do Moskwy. I wreszcie stolica Rosji będzie gospodarzem turnieju ”.

„ Moim zdaniem ten turniej ma wszelkie szanse, aby stać się najlepszym Mundialito de clubes w historii. Stawiamy czoła najlepszym drużynom, zmierzymy się z najlepszymi graczami. Spróbujemy zrobić wszystko, co w naszej mocy, ale bronienie naszego tytułu będzie trudnym zadaniem ”- dodał.

Bardziej sportowo, Mikhail Likhachev, podkreślił, że „ Jeśli chodzi o Spartaka, zrobiliśmy boską robotę podczas przygotowań do turnieju. W poniedziałek rozegraliśmy przyjazny mecz z Lokomotivem. Mogę tylko powiedzieć, że obie drużyny były całkiem dobre. Ale tylko oficjalne mecze pokażą, jak dobrze jesteśmy przygotowani ”.

Dodatkowo mistrz świata podkreślił, że „ Ten Mundialito de Clubes będzie bardzo specjalnym turniejem. Najlepsi z najlepszych graczy są ustawieni w każdej drużynie. Jestem absolutnie pewien, że widzowie będą cieszyć się każdą pojedynczą grą w Megasport Arena ”.

Z kolei Gabino Renales chciał podziękować zarówno Spartakowi Moskwa „ i jego doskonałemu i profesjonalnemu zespołowi ”, jak i Lokomotivowi Moskwie za zainteresowanie i wsparcie w sprowadzeniu Mundialito de Clubes do rosyjskiej stolicy, w czasie, który zapewnił, że „ będziemy cieszyć się wspaniałe widowisko. Widząc poziom rywali, łatwo jest uznać, że konkurencyjność gier będzie bardzo wysoka ”.

 

Tags: ,