Drugie zwycięstwo Narciso w Haikou, podczas gdy Czechy zdenerwowały Anglię z rzutu karnego

Sprawy stały się wyraźniejsze w drugim dniu zawodów na Międzynarodowych Mistrzostwach Piłki Nożnej CFA Belt & Road Haikou 2019, a Portugalia zapewniła sobie drugie skrzydło, które pozostawiło ich samych na szczycie rankingu w Chinach.

Madjer i co. pochylił się nad Chinami, aby zdobyć trzy dodatkowe punkty za łączną liczbę sześciu z sześciu w konkursie. Najlepsi strzelcy turnieju, Leo Martins i Jordan Santos oraz byli dziś w ręku dla drużyny Quinas, a dzięki dwóm bramkom i trzem bramkom każdy z nich uniemożliwił gospodarzom.

Ich łagodna reakcja, gdy wynik wynosił 0-2, szybko została uduszona przez Portugalczyków, którzy zawsze potrafili utrzymać dużą odległość na tablicy wyników i bezpieczne zwycięstwo.

W pierwszym meczu tego dnia Czechy odniosły pierwsze zwycięstwo po zrównoważonej walce z Anglią. Po tym, jak Anglia obróciła się dookoła, jadąc od 2-3 za sterowaniem grą 4-3, Dominik Andrle dał Czechom prawo do walki o punkty w dogrywce.

Wynik nie przesunie się w tym dodatkowym trzy minuty, więc gra zakończyła się rzutami karnymi. Chłopcy Martina Dlouhy’ego okazali się bardziej dokładni z miejsca i zajęli punkt, o który chodziło.

Mimo to Anglia dotrze do ostatniego dnia zawodów, mając wszystkie swoje szanse w nienaruszonym stanie. Wygrana w zwykłym czasie z Portugalią jutro zapewni im puchar. Zamiast tego każdy wynik (ale porażka w zwykłym czasie) miałby przewagę po stronie Narciso

 

Tags: , ,