Ależ to będzie widowisko! Już się nie możemy tego doczekać, dlatego też nastawiamy nasze budziki w sobotę na 7:25, gdyż pięć minut później odbędzie hit w ramach półfinału FA Cup! Eastern Football Team podejmie przed własną publicznością (w sumie, to mecz odbędzie się bez udziału kibiców) Hong Kong Pegasus!

Rozpędzone Eastern Football Team

Liga Hong Kongu (zwana inaczej Premier League) jest mocno niedoceniana wśród naszych rodzimych ekspertów, ale wierzymy, że obecna sytuacja geopolityczna zmieni ten stan rzeczy. Gospodarze sobotniego meczu nie są „w ciemię bici”, o czym może świadczyć bilans ich ostatnich czterech spotkań. Eastern Football Team wygrało wszystkie z nich, notując bilans bramkowy 12:3! Doprawdy takie wyniki mogą robić wrażenie nie tylko w tamtejszych rejonach. My byśmy nawet się pokusili o stwierdzenie, że nawet Juventus Turyn – w szczególności pod wodzą Maurizio Sarriego – miałby problem, aby zatrzymać tak dobrze naoliwioną machinę! Póki co wszystko wskazuje na to, że Chi-Kin Lee wraz ze swoimi podopiecznymi da Eastern Footbal Team trzeci krajowy puchar w historii tego klubu!

Pegasus na przeszkodzie

Jednak na drodze gospodarzy stoi zawsze groźny Hong Kong Pegasus. Ta drużyna nie ma co prawda tak dobrego bilansu, jak Eastern Football Team (w ostatnich czterech meczach: jedna wygrana po dogrywce w ¼ finału FA Cup, reszta przegrane). Nawet ostatnie spotkanie pomiędzy Eastern Football Team Hong Kong Pegasus – mimo, że przegrane – pokazało, że podopieczni Ho-Yin Chana nie są bez szans. Popularne „Pegazy” przegrały zaledwie 0:1 po bramce w 86. minucie. „Katem” okazał się były kolega z drużyny – Wai Wong. 27-latek zameldował się na boisku w 71. Minucie i potrzebował kwadransa, żeby pogrążyć piłkarzy, z którymi jeszcze cztery lata temu dzielił szatnię. Co ciekawe, to był jego ostatnie trafienie jaki zaliczył w oficjalnym meczu. Czy powtórzy ten wyczyn w nadchodzącym spotkaniu? My byśmy na miejscu Chi-Kin Lee skorzystali z usług tego zawodnika, bowiem nic tak nie motywuje piłkarzy jak mecz przeciwko swojej byłej drużynie.

Wg. legalnego polskiego bukmachera BETFAN faworytem tego spotkania jest Eastern Football Team. Jednak analitycy BETFAN o wiele bardziej są za tym, że obie drużyny strzelą gola. Czy aby na pewno? Wszakże ich ostatnie spotkanie zakończyło się tylko z jednym golem. Jeśli macie jakiś ciekawy typ na ten mecz (i nie tylko), to zapraszamy do zakładki My BET, w której możecie podzielić się z nami swoją propozycją.

100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

  BETFAN uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Możesz zarejestrowac się u legalnego bukmachera BETFAN z naszym kodem promocyjnym „Legalny100