Argentyna, Paragwaj, Brazylia i Kolumbia trafiają do piątkowych półfinałów

Po drugim dniu akcji piłki nożnej na plaży w Juegos Suramericanos de Playa Rosario 2019, Argentynie, Paragwaju, Brazylii i Kolumbii zgarną miejsca w półfinałach.

Finałowa czwórka będzie walczyć o zdobycie cennego miejsca w finale konkursu w piątek, gdzie Argentyna zmierzy się z Paragwajem, a Brazylia zmierzy się z Kolumbią.

Drugiego dnia Argentyna wygrała pierwszy ze swoich dwóch meczów w stylu zdecydowanie, stawiając dziewiątkę za gorszą Gujaną, a później Kolumbia pokonała Peru pojedynczą bramką, wygrywając 5-6.

Dwaj zwycięzcy grupy A musieliby się wtedy spotkać, aby zdecydować, kto zajmie pierwsze miejsce, ale wygrywając dwa pierwsze mecze, obaj już zapewnili sobie miejsca w półfinale w jedynej grupie czterech drużyn.

Argentyna pokonała Kolumbię w drugim meczu drugiego dnia tego dnia, aby ukończyć etapy grupowe na szczycie, aw procesie nie udało się zmierzyć się z mistrzami świata, Brazylią, w półfinale.

Jednak grupy B i C składały się tylko z trzech stron w każdej grupie, dlatego dla każdego było tylko jedno miejsce do zgarnięcia.

Brazylia miała chwiejny pierwszy mecz z odporną argentyńską drużyną, ale wciąż była w stanie pokonać swoich rywali 6-5. Ich drugi mecz był prostszym zwycięstwem, ponieważ strzelili dziesięć razy, aby zatopić Chile i wygrać Grupę B.

Paragwaj zbudował na zwycięstwie nad Wenezuelą dzień wcześniej, pokonując Ekwador o sześć bramek do czterech w drugim dniu, zdobywając pierwsze miejsce w grupie C.

Gdy dziesięć stron Ameryki Południowej stanie się czwórką, kto według ciebie pójdzie o krok dalej i dokona finału?

Bądź na bieżąco z całą akcją plażowej piłki nożnej w Rosario właśnie tutaj !

WYNIKI (grupy – 21/03)

Argentyna 9 – 0 Gujana

Kolumbia 6 – 5 Peru

Paragwaj 6 – 4 Ekwador

Brazylia 10 – 4 Chile

Argentyna 5 – 2 Kolumbia

Perú 11 – 4 Gujana

FIXTURES (półfinały – 22.03)

Argentyna v Paragwaj

Brazylia przeciwko Kolumbii

 

Tags: ,