Minęło piętnaście intensywnych lat, stale rosnących w miarę, jak się poruszaliśmy, uczyliśmy i rozwijaliśmy; piętnaście niezapomnianych pór roku dla wszystkich, którzy uwierzyli w marzenie, które się spełniło. Lata mijają, ale FIGC-LND Beach Soccer pozostaje młody dzięki wszystkim tym ulepszeniom i nowym dodatkom, które napędzają ulubiony sport włoskiego lata.

Lega Nazionale Dilettanti dostrzegł, gdy wielu nie, potencjał tego sportu, który dodał powiew świeżego powietrza do świata piłki nożnej, angażując fanów latem. To jest coś, co widziałem siebie w pierwszym dniu pracy w Loves Bet, uznając zdolność Beach Soccer do dotarcia do miejsc i momentów, których nie ma żaden inny sport.

Latem piłka nożna plażowa, która stanowi wyjątkową kombinację intensywności i spektaklu, daje włoskim fanom czas ich życia, z wielkimi gwiazdami w Serie A przynoszącymi niesamowite umiejętności, spektakularne cele i przedłużającym sezon sportowy, kiedy piłka nożna bierze zasłużony odpoczynek ”.

Dzięki piłce nożnej plażowej piłka nożna LND obejmuje cały rok, zabawiając fanów latem. W ciągu piętnastu lat ten sport zrobił olbrzymie kroki i wciąż ma przestrzeń, w której może się rozwijać i poprawiać.

Właśnie dlatego LND zawsze mocno wierzyło w plażową piłkę nożną, która od wielu lat jest bardziej rzeczywistością niż projektem, udaje się zintegrować Dział Piłki Plażowej w ramach federalnych statutów.

Jak już wspomnieliśmy, wciąż jest miejsce na wiele ulepszeń, na wszystkich poziomach, a my już myślimy o nowych sposobach wspierania rozwoju tej niesamowitej gry, czegoś, czego nie przestaniemy robić.

 

Tags: , ,