Odnotowano pierwsze 4 główne wygrane w nowej grze Szybkie 600, która od samego początku cieszy się wielką popularnością wśród graczy! W dniu debiutu gry, tj. w piątek 31 stycznia, w punkcie LOTTO w Dąbrowie Rzeczyckiej padła pierwsza wygrana I stopnia! Dzień później, 1 lutego, odnotowaliśmy już trzy takie wygrane w miejscowościach: Straszyn, Jastrzębie Zdrój i Warszawa. Oznacza to, że szczęśliwcy będą otrzymywać 600 zł co tydzień przez cały rok!

Elementem wyróżniającym Szybkie 600 spośród innych gier jest mechanizm kumulującej się premii, która może być doliczona do jednego z wszystkich stopni wygranych występujących w grze. Z takiej dodatkowej wygranej na pewno ucieszył się gracz, który w sobotę 1 lutego, w losowaniu nr 444 prawidłowo wytypował 5 liczb, uzyskał wygraną II stopnia (250 zł) i dodatkowo premię w wysokości aż 20 500 zł!

Dziękujemy za zainteresowanie naszym nowym produktem i życzymy dalszej dobrej passy w uzyskiwaniu wysokich wygranych!

W grze Szybkie 600 wystarczy wybrać 6 z 32 liczb. Można zagrać na chybił trafił lub wytypować swoje własne liczby. Zakład z pojedynczą stawką kosztuje jedynie 2 zł. Wygrywamy już przy trafieniu 2 liczb. Trafione 6 daje główną wygraną w wysokości 600 zł wypłacanych co tydzień przez cały rok, a zwiększając stawkę można wygrać nawet 6000 zł wypłacane co tydzień przez rok.