Rozpoczęta w miniony weekend akcja #PasujePomóc, kierowana do aktualnych Karnetowiczów Cracovii, to jedynie początek szerszej formy wsparcia dla najstarszego Klubu sportowego w Polsce, w którym uczestniczyć będą mogli wszyscy jego Kibice. Wystartowała sprzedaż wirtualnych wejściówek oraz produktów meczowych na kolejne domowe spotkania wznowionego sezonu PKO BP Ekstraklasy.

Na stronach Oficjalnego Sklepu Cracovii od teraz znaleźć można sześć produktów, dedykowanych kolejnym spotkaniom ligowym na Stadionie przy ul. Józefa Kałuży 1 aż do końca sezonu 2019/20. Oferta będzie odświeżana wraz z każdą rozgrywaną kolejką PKO BP Ekstraklasy.

Dostępne są zarówno wirtualne wejściówki w trzech formach: normalnej, VIP Silver oraz VIP Gold, jak i produkty, związane z konkretnymi meczami – programy meczowe oraz plakaty. Nabyć będzie można również możliwość emisji na bandach LED swoich haseł, wyrażających wsparcie dla zawodników. Wykupione hasła zostaną zaprezentowane w tej samej formie, co treści nadesłane przez Karnetowiczów.

Wirtualne produkty, udostępniane w ten sposób przez Klub, mają stać się formą jak najszerszego uczestnictwa Kibiców w najbliższych domowych meczach Cracovii. Mimo trudnych warunków sanitarnych, w jakich przychodzi nam domykać sezon 2019/20, Klub chce umożliwić przeżywanie sportowych emocji, związanych z każdym kolejnym spotkaniem Pasów.

Każdy z dostępnych produktów przekłada się na realne wsparcie dla najstarszego Klubu sportowego w Polsce w tych trudnych czasach. Na najaktywniejszych czekają specjalne nagrody.

Wszystkim Kibicom, którzy uzbierają komplet wirtualnych biletów w danej kategorii (normalna, VIP Silver, VIP Gold), przysługuje w związku z tym możliwość odbioru prawdziwego, darmowego biletu na mecz Cracovii – dokładnie na ten sam sektor, na który nabywał wejściówki wirtualne. W wypadku biletów normalnych, sektor wybierze sam kupujący (z wyłączeniem sektora VIP), zaś w wypadku biletów VIP Silver i Gold przysługują wejściówki analogicznie na sektory VIPowskie. Bilety do odbioru wydawane będą w momencie, w którym wejściówki wrócą do otwartej sprzedaży.

Wyjątkowa nagroda czeka na stu najbardziej zaangażowanych Kibiców, którzy wykupią najwięcej kolekcjonerskich biletów wirtualnych. W momencie, w którym stanie się to możliwe, grupa ta zostanie zaproszona na zwiedzanie miejsca tworzącego przyszłość w biało-czerwone Pasy: Cracovia Training Center w Rącznej. Termin zwiedzania zostanie ustalony w czasie późniejszym. Wycieczka zostanie przeprowadzona w momencie ukończenia budowy Centrum.

 

Tags: