Paragwaj dołącza do Urugwaju w półfinale w Rio wraz z Brazylią i Argentyną

Paragwaj, Brazylia i Argentyna dołączają do Urugwaju w półfinale CONMEBOL Eliminatorias Mundial FIFA Fútbol Playa 2019 z jedną grą do rozegrania w fazie grupowej.

Brazylia, Argentyna, Urugwaj i Paragwaj weszły do ​​półfinału CONMEBOL Eliminatorias Mundial FIFA Fútbol Playa.

Te cztery finałowe drużyny będą walczyć o dwa dostępne miejsca FIFA Beach Soccer World Cup w Paragwaju, z wyjątkiem Paragwaju, który jest już zakwalifikowany jako gospodarz Pucharu Świata.

Jeśli Paragwaj znajdzie się w pierwszej dwójce tutaj, w Rio, to drugie miejsce w Pucharze Świata trafi do drużyny, która wyląduje na trzecim miejscu.

W trzecim zwycięstwie z rzędu Brazylia pokonała Ekwador o 11 bramek do dwóch, aby odzyskać pierwsze miejsce w grupie A, a teraz zmierzy się z Urugwajem i zdecyduje, kto wejdzie do półfinału na pierwszym miejscu.

Paragwaj widział, jak ich zwycięska passa jest zagrożona przez upartą stronę wenezuelską, ale ostatecznie zdobyła dwa punkty z dodatkowym uderzeniem czasowym po dobraniu czterech części w normalnym czasie.

W pozostałych środowych meczach Peru pokonało wyeliminowane Chile o osiem bramek do pięciu, podczas gdy Boliwia przegrała 6-4 z Kolumbią. Jednak wszystkie te zespoły są już poza zawodami o miejsce w Pucharze Świata w Piłce Nożnej FIFA.

W podobnej sytuacji, jak w grupie A, czwartkowe mecze grupy B będą miały miejsce, gdy już zakwalifikowane dwie najlepsze drużyny (Paragwaj i Argentyna) spotkają się w dogrywce o pierwsze miejsce w grupie.

 

Tags: ,