W zeszłym roku zdobyła wszystkie trofea na swojej drodze, ale to, jak płodna napastniczka Rosji, Anastasia Patrina, odniosła sukces

Ile wiesz o Anastazji Patrinie z piłki nożnej plażowej? Rosyjska dziesiątka rozmawia z Beach Soccer Worldwide o jej wczesnym życiu i wpływach, które wpłynęły na jej karierę.

Urodzony 26 czerwca 1992 r. W Petersburgu, Rosja, Anastasia zawsze była tancerką, występowała zawodowo do 16 roku życia.

Jednak wpływ jej kochających piłkę nożną rodziców otworzył jej oczy na wspaniały świat Pięknej Gry.

„ Kiedyś mój tata zabrał mnie na mecz FC Zenith i natychmiast się w nim zakochałem.”Wspomina rosyjskiego napastnika.

Anastasia zaczęła grać w plażową piłkę nożną w 2010 roku i zdała sobie sprawę, że to jej pasja od razu. Ale nie była w stanie przenieść swojej kariery na wyższy poziom we wczesnych etapach z jednego powodu, który napastnik wyjaśnił sobie.

„ W tym czasie w Rosji nie było oficjalnych zawodów w piłce nożnej plażowej, ani na szczeblu europejskim dla kobiet”.

W ostatnich latach piłka nożna plażowa kobiet mogła gwałtownie wzrosnąć pod względem popularności i uczestnictwa, ale zajęło to trochę czasu, a jako młody talent Anastasia musiałaby być cierpliwa. „Musiałem poczekać do 2012 roku, aby zacząć grać w plażową piłkę nożną, kiedy dołączyłem do WFC City ”.

Po dwóch latach oczekiwania na pierwszą szansę profesjonalnej rywalizacji, Anastasia przeniosła się do WFC Kristall w 2014 r. I ostatecznie podpisała kontrakt z WFC Zvezda w 2015 r., Gdzie od tamtej pory gra.

W stosunkowo krótkiej karierze, dzięki niedawnemu wzrostowi kobiecej piłki plażowej, osiągnięcia Anastasia Patrina są imponujące, mówiąc najmniej…

– Trzy tytuły Mistrzostw Rosji (2015, 2017, 2018)

– Tytuł jednego zwycięzcy Euro Cup (2018)

– Euro Winners Cup 3 miejsce (2016)

– Europejski tytuł z reprezentacją Rosji (2018)

Ona jest czymś więcej niż tylko sportowcem najwyższego szczebla… Po ukończeniu uniwersytetu medycznego Anastasia jest w pełni wykwalifikowanym dentystą i była przez ostatnie trzy lata.

W 2018 roku Anastasia Patrina wygrała wszystko, co było do zdobycia, i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co ta jasna gwiazda plażowej piłki nożnej przyczyni się do tego sportu w nadchodzącym roku.

 

Tags: ,