Cem Keskin zastanawia się nad wzlotami i upadkami swojego życia osobistego i dotychczasową karierą na plaży

Przedstawicielem Turcji w składzie ambasadora piłki plażowej jest Cem Keskin, a to jest jego historia…

Napastnik urodził się w Samsun w Turcji 9 września 1988 r. Jest jednym z trójki rodzeństwa i ma dwie siostry, które pracują jako nadzorcy w BMW w Stambule.

Jednak 14 lat temu tragedia dotknęła rodzinę, a Cem Keskin, w wieku zaledwie 17 lat, zobaczył, że jego życie zmieni się na zawsze…

„Oboje moi rodzice zmarli w 2005 roku. Straciłem ich w ciągu jednego miesiąca”. Podzielił się kod promocyjny LVBET Ale młody sportowiec kontynuował naukę i ukończył Uniwersytet Okan w Stambule, uzyskując dyplom z zarządzania sportem i nauki.

Po tym zaczęła się kariera Keskina. „Zawsze grałem w piłkę nożną w życiu zawodowym, a teraz, oprócz gry w piłkę nożną na plaży, pracuję w Dziale Sportowym w Stambule”.

Jego doświadczenie w piłce nożnej plażowej zaczęło się, gdy przyjaciel poprosił go o grę z miejscową drużyną w Stambule. „Zostałem zaproszony do gry w piłkę nożną na plaży z zespołem i od razu zakochałem się w tym sporcie, ponieważ uwielbiam robić wymyślne umiejętności i sztuczki, takie jak kopnięcie roweru”.

Wkrótce po tym debiucie nawiązał kontakty, które ukształtowałyby jego plażowe życie piłkarskie.

„Po tym turnieju poznałem moich obecnych kolegów i trenera z Alanyi. Zainspirowali mnie i od tego momentu naprawdę zacząłem być wielkim fanem tego sportu. ”

Ci ludzie mieli duży wpływ na Keskina, ponieważ liczba dziesięciu Turcji wyraża się sama. „Po spotkaniu z moim obecnym kapitanem Yucelem i trenerem Adilem, moja kariera w piłce nożnej na plaży zaczęła się bardzo szybko rozwijać”.

„Zostałem zaproszony do drużyny narodowej i zostałem mistrzem Turkish League. Wygrałem także nagrodę dla najlepszego strzelca ligi. Mogę szczerze powiedzieć, że mój kapitan Yucel i trener Adil to dla mnie dwie najważniejsze osoby w tej grze. ”

„Staliśmy się jak rodzina ze wszystkimi moimi kolegami z drużyny w tej grze. Obligacje są naprawdę mocne w całej piłce plażowej. ”

Kariery sportowe są często zaśmiecone wzlotami, upadkami i słodko-gorzkimi chwilami, które definiują sportowców jako konkurencję i jako ludzi, a Cem Keskin dzielił jedno szczególne wspomnienie, które utkwiło mu w głowie…

„Nigdy nie zapomnę, że jestem drugim najlepszym strzelcem Euro Winners Cup 2018, jednej pozycji za Llorenç. Brakowało mi także dużej szansy w Euro Beach Soccer League w Nazaré, kiedy musiałem podzielić się nagrodą najlepszego strzelca z trzema innymi graczami – to naprawdę na mnie wpłynęło ”.

Turecki napastnik podzielił się swoimi najlepszymi wspomnieniami w piłce nożnej plażowej. „Dla nas w tureckiej drużynie narodowej najlepszym momentem była awans do Dywizji A w 2017 r.”

„Z moim klubem Alanyaspor jesteśmy obecnie najlepszą drużyną w Turcji i wygraliśmy puchar mistrzowski w 2017 roku. W tym sezonie dobrze spisaliśmy się w Pucharze Zdobywców Euro i ukończyliśmy jako szósty najlepszy zespół w Europie. To był najlepszy okres mojej kariery i nigdy tego nie zapomnę ”.

 

Tags: , , ,