Dzisiaj, kiedy świętujemy 25-lecie NASSC, świętujemy także, jak wiele wysiłku, całej pasji, całej wiary i całej ciężkiej pracy przyniosło, gdy impreza Virginia Beach stała się festiwalem piłki nożnej plażowej, chwalonym na całym świecie . Historia NASSC to opowieść o dążeniu do marzenia…. Ale powiem ci, jak to się wszystko zaczęło…

Kilka konwencjonalnych klubowych klubów piłkarskich w Virginia Beach, które chcą pozyskać fundusze na nowy 75-hektarowy kompleks piłkarski w Virginia Beach, VA na początku lat 90-tych, dosłownie „nie miało pojęcia” o tym, w co się pakują!

Po zapoznaniu się z istniejącymi amatorskimi turniejami plażowymi / piaskowymi w Europie, Ameryce Południowej i Skandynawii, tych, którzy teraz – „graybeards” wiedzieli, że aby zrealizować swoją misję, cokolwiek wymyślili, musiała być szybka konkurencja dla obu płci, nastawiona na większość poziomy umiejętności piłkarskich, a głównym celem jest zapewnienie „zabawy na piasku”. Po przekręceniu palców i wysłaniu 10 000 zgłoszeń, w czerwcu 1994 r. Narodziły się „Mistrzostwa Ameryki Północnej w piłce nożnej”, kiedy 26 odważnych drużyn młodzieżowych i dorosłych dało wyłaniającemu się sportowi.

Teraz, w swoim 25-tym roku, tysiąc zespołów młodzieżowych i dorosłych trafi na piasek 8-10 czerwca, aby rywalizować w ponad tysiącu meczów rozciągniętych na 25 polach nadmorskich. Do tej pory ogromny festiwal sportowy gościł 200 000 sportowców, od 8 lat do babć i dziadków, którzy nadal grają i oglądają wnuki próbujące tych kolorowych kopnięć rowerowych. Co ciekawe, kilka amatorskich imprez plażowych w Stanach Zjednoczonych w latach 90-tych, ponad 60 formalnych imprez z piaskiem, jest teraz wydarzeniem sportowym w kraju.

W związku z BSWW festiwal Virginia Beach jest wyróżniony przez dział pro / am US OPEN, w którym 16 międzynarodowych i amerykańskich zgłoszeń rywalizuje o zapakowany stadion, na którym widzowie uczą się sportu i cieszą się rywalizacją na wyższych poziomach . Do zespołów US OPEN konkurujących w 2018 r. Należą Brazylia, Kolumbia, Kostaryka, Kanada, Holandia, Hiszpania i USA.

W Virginia Beach organizacja NASSC organizuje zbiórkę charytatywną „Hampton Roads Soccer Council”. Miasto Virginia of Beach jest także solidnym zwolennikiem corocznego festiwalu, który generuje do 9 milionów dolarów pozytywnych funduszy o wpływie ekonomicznym. W ostatnim oficjalnym badaniu Citywide ponad 70% wskazało, że jest w mieście wyłącznie na imprezę piłki nożnej na plaży! Podczas wizyty w NASSC, wiceprezes wykonawczy BSWW Juan Cusco zauważył, że impreza Virginia w horyzoncie od horyzontu była czymś, w co każda rodzina plaż / piasku powinna uczestniczyć przynajmniej raz ”.

MISJA ZAKOŃCZONA!… I do następnych 25 lat!

 

Tags: ,