Beach Soccer
O nas
Imprezy
Drużyny
Reprezentacja Polski
Media
Sklep
Member Club
Linki
Zasady punktowania
Ogólna klasyfikacja
Ranking wszechczasów
nymburk 2012.jpg
 
Powrót do archiwum newsów
W tym samym terminie i miejscu , w którym rozgrywane będą I Mistrzostwa Polski Juniorów w Beach Soccer (Sztutowo, 21-23 lipca), rozegrane zostaną II Mistrzostwa Polski Kobiet w Beach Soccer.
W turnieju weźmie udział 6 zespołów zakwalifikowanych poprzez naszą stronę internetową.
Kwalifikacje rozpoczną się 15 marca.
27.02.2006komentarze(3)
Sztutowo będzie gospodarzem I Mistrzostw Polski Juniorów w Beach Soccer, które rozegrane zostaną w dniach 21-23 lipca. W turnieju zagra osiem zespołów zakwalifikowanych poprzez naszą stronę internetową.
Kwalifikacje do turnieju rozpoczną się 15 marca, wtedy też zaprezentowane zostaną wszelkie szczegóły dotyczące imprezy. BSP ustaliła wiek juniora na max. 19 lat.
27.02.2006komentarze(24)
Ze względu na trwające negocjacje dotyczące tegorocznego sezonu Beach Soccera, BSP postanowiła przesunąć konferencję otwierającą sezon 2006 na 5 kwietnia 2006 r.
Zasady uczestnictwa w tegorocznym Lech Beach Soccer Tour, oraz pozostałe informacje dotyczące tegorocznego sezonu BSP zostaną zaprezentowane na naszej stronie wkrótce.
27.02.2006komentarze(3)
26 lutego w hali MOS w Elblągu odbędzie się ogólnopolski turniej piłki nożnej halowej ETNA CUP 2006, w którym zagrają drużyny Beach Soccera. W Elblągu zagrają UNITY LINE Szczecin, MAGIC Łódź, AMERICANOS SŁUPSK, COPACABANA Gdańsk, WEMA Sztutowo, oraz gospodarze turnieju drużyna ELWO Elbląg i pozostałe zaproszone do udziału w turnieju zespoły.
Turniej uświetni mecz pokazowy, w którym zagrają wybitni piłkarze, min. Grzegorz Lato, Dariusz Dziekanowski, Władysław Żmuda i Jan Domarski.
Zapraszamy do Elbląga.
20.02.2006komentarze(42)
Od 5 do 12 marca na plaży w brazylijskiej miejscowości Maceio rozgrywane będą kwalifikacje dla krajów z obu Ameryk do tegorocznych Mistrzostw Świata, które odbędą się w dniach 2-12 listopada.
Argentyna, Peru, Wenezuela, Urugwaj i Paragwaj będą walczyły o dwa miejsca w MŚ dla krajów Ameryki Pd. O dwie miejscówki dla najlepszych drużyn Ameryki Pn, Środkowej i Strefy karaibskiej rywalizować będą: Kanada, Wyspy Caymana, Kostaryka, Jamajka, Mexyk i USA.
15.02.2006komentarze(0)
Światowa Federacja Beach Soccera umieściła na swojej stronie internetowej profile zawodników reprezentacji Polski w Beach Soccer. Więcej w sekcji Profiles na www.beachsoccer.com
13.02.2006komentarze(6)
Agencja Marketingu Sportowego SYSKO SPORTS po raz piąty miała przyjemność organizowac oprawę artystyczną dla kibiców podczas tegorocznego Pucharu Świata w skokach narciarskich w zakopanem. Kliknij na więcej...
09.02.2006komentarze(7)
Światowa Federacja Beach Soccera przedstawiła tegoroczny kalendarz Europejskiej Ligi Beach Soccera. Więcej, klikając na banner Euro BS League
03.02.2006komentarze(0)
W stolicy Peru Limie odbył się pokazowy turniej Beach Soccera, w którym najlepszym mimo braku kluczowych zawodników (min. Benjamin, Buru, Jorginho, Junior Negăo) okazał się team Brazylii.
W finale turnieju w Limie Brazylia pokonała Peru 7:1. W meczu o trzecie miejsce Kostaryka pokonała drugą reprezentację Peru 5:4 (4:4, 1:0 w karnych).
01.02.2006komentarze(0)
 
 
pełen kalendarz >>
pełen kalendarz >>
 
strony internetowe łódź