Beach Soccer
O nas
Imprezy
Drużyny
Reprezentacja Polski
Media
Sklep
Member Club
Linki
Zasady punktowania
Ogólna klasyfikacja
Ranking wszechczasów
nymburk 2012.jpg
 
Powrót do archiwum newsów
Szczegóły dotyczące tegorocznego sezonu Beach Soccera zaprezentowane zostaną pod koniec lutego na specjalnej konferencji prasowej. Kwalifikacje do tegorocznego cyklu Lech Beach Soccer Tour zostaną przeprowadzone w kwietniu.
20.01.2006komentarze(56)
W hali do Beach Soccera w niemieckiej miejscowości Witten, trzygodzinny trening w ramach przygotowań do nowego sezonu przeprowadzili piłkarze Schalke 04 Gelsenkirchen.
Trener Schalke Mirko Slomka po treningu powiedział "Beach Soccer daje w kość, wymaga dynamiki, a przy tym dostarcza niesamowitej radości".
Kliknij na więcej, aby zobaczyć zdjęcia...
16.01.2006komentarze(8)
W pokazowym meczu Beach Soccera rozegranym w brazylijskim miescie Maceio reprezentacja Brazylii w Beach Soccer pokonała drużynę Reszty Świata 6:4
Bramki dla Brazylii zdobyli: Junior Negao-3, Juninho-2, Buru, Daniel
Bramki dla Reszty Świata zdobyli: Hernani(Por)-2, Madjer(Por), Sciortino(Fra)
Imprezę sponsorowali: Banco Popular, Campari, Goodyear, Gillette i Umbro.
15.01.2006komentarze(0)
Na plaży brazylijskiego miasta Maceio rozegrany zostanie w niedzielę 15 stycznia pokazowy mecz Beach Soccera pomiędzy reprezentacją Brazylii a drużyną reszty świata. Kliknij na więcej...
10.01.2006komentarze(2)
Konkurs polegający na odgadnięciu osoby znajdującej się na zdjęciu obok Jacka Ziobera rozstrzygnięty. Szczęśliwym zwycięzcą koszulki reprezentacji Polski w Beach Soccer został Michał Wojciechowski (Synek).
Na zdjęciu obok Jacka Ziobera znajduje się były reprezentant Polski w Beach Soccer, zawodnik UNITY LINE Szczecin... kliknij na więcej...
Zwycięzcy gratulujemy.
09.01.2006komentarze(2)
SYSKO SPORTS oraz www.skijumping.pl zapraszają do udziału w konkursie na nazwę dla oficjalnej maskotki Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem. Zasady i możliwość zgłaszania swoich propozycji dostępne będą od jutra na www.skijumping.pl. To właśnie internauci wybiorą nazwę dla oficjalnej maskotki PŚ Zakopane. Zapraszamy beachsoccerowców do zabawy.
06.01.2006komentarze(11)
Już po raz piąty oprawę artystyczną Pucharu Świata w skokach narciarskich Zakopane organizuje SYSKO SPORTS. Tradycyjnie będzie dużo muzyki, kilka niespodzianek, pobijemy parę rekordów świata wraz z najlepszymi kibicami na kuli ziemskiej, a wszyscy, którzy pojawią się na krokwi będą uczestnikami największej dyskoteki świata - mówi Michał Sieczko Szef Oprawy PŚ Zakopane. Wszystkich beachsoccerowców zapraszamy do Zakopca. Będzie się działo!!!
05.01.2006komentarze(4)
 
 
pełen kalendarz >>
pełen kalendarz >>
 
strony internetowe łódź