Beach Soccer
O nas
Imprezy
Drużyny
Reprezentacja Polski
Media
Sklep
Member Club
Linki
Zasady punktowania
Ogólna klasyfikacja
Ranking wszechczasów
nymburk 2012.jpg
 
Powrót do archiwum newsów
Trwają prace nad projektem SUPERLIGI Beach Soccera, która będzie jedną z kilku nowości programowych przyszłego sezonu. W związku z tym, w dniu 21 października o godz. 15.00, w biurze BSP, odbędzie się spotkanie przedstawicieli pierwszych 4 zespołów rankingu sezonu 2005 (UNITY LINE, CLEAREX, HURTAP, AMERICANOS) z przedstawicielami BSP, na którym to spotkaniu drużyny poznają regulacje dotyczące SUPERLIGI, oraz wszelkie prawa i obowiązki płynące z uczestnictwa w tych rozgrywkach. SUPERLIGA zapowiada się pasjonująco.
30.09.2005komentarze(16)
Mistrzowie Polski w Beach Soccer, zespół UNITY LINE Szczecin, gościł wczoraj na imprezie dobroczynnej zorganizowanej w Wałczu, gdzie wraz z Otylią Jędrzejczak, Szymonem Ziółkowskim promowali ideę zdrowego trybu życia poprzez sport. W ramach imprezy zagrali (na trawie) z Orłem Wałcz. Chłopaki wylicytowali także obrazek namalowany przez dzieci na organizowanej aukcji. Pieniądze z imprezy zostaną przekazane dla dzieci.
29.09.2005komentarze(4)
Beach Soccer rozwija się nie tylko w Europie, ale także np. w Iranie, gdzie w tym roku zorganizowane zostały Mistrzostwa kraju, które wygrała drużyna KARAJ Team.
26.09.2005komentarze(3)
W naszym sklepiku ukazał się nowy artykuł do sprzedaży. Jest to oryginalny dres Reprezentacji Polski w Beach Soccer, wyprodukowany przez Partnera reprezentacji Polski w Beach Soccer, firmę G-C OUT.
Dres składa się ze spodni oraz bluzy. Koszt zestawu to 300 PLN. Dres został uszyty z najwyższej jakości grubej bawełny.
Zapraszamy do korzystania z gorącego sklepiku Beach Soccer'a.
22.09.2005komentarze(6)
Mija 10 dni od momentu rozpoczęcia Plebiscytu na Najlepszego Beachsoccerowca 2005.
Miło nam jest poinformować, że konkurs cieszy sie dużym zainteresowaniem wśród fanów beach soccera. Gdyby plebiscyt miał zakończyć sie właśnie teraz, klasyfikacja medalowa wyglądałaby nastepująco:
1. Marek Górecki (Magic Łódź)
2. Marek Żuk (Unity Line Sczecin)
3. Wojciech Polakowski (Americanos GC-OUT Słupsk)
Do zakończenia zabawy jest jeszcze sporo czasu i wszystko może się zmienić.
Drodzy internauci, klawiatury w dłonie!
16.09.2005komentarze(9)
Nasz przyjaciel, Szef Komitetu Organizacyjnego Lech Beach Soccer Tour 2005 ds. sportowych Rafał "ALFI" Hendel zmienia stan cywilny. Alfi jest tak zakręcony nowym wyzwaniem, że cały czas nie może wrzucić na stronę zdjęć z Darłówka. Może noc pośluba coś zmieni... Serdecznie zapraszamy na ślub, który odbędzie się jutro (sobota) o godz. 19.00 w Bazylice Archikatedralnej przy ul. Piotrkowskiej w Łodzi. Ze swojej strony, życzymy wszelkiej pomyślności na nowej drodze życia.
09.09.2005komentarze(10)
Z okazji, zakończonego niedawno sezonu Beach Soccera 2005, proponujemy po raz pierwszy w historii, uczestnictwo w Plebiscycie na najlepszego zawodnika uprawiającego Beach Soccer w sezonie 2005 w Polsce (z uwzględnieniem reprezentantów Polski).
Plebiscyt trwa do 15 listopada 2005. Pod uwagę brane będą tylko głosy, których glosujący wpisali w ankiecie ksywkę, miasto (ew. drużynę), oraz adres e-mail tak by byli rozpoznawalni. Przy nazwisku wybieranego zawodnika, można dopisać uzasadnienie.
Głosy osób, które nie podadzą powyższych danych (anonimowe), nie będą brane pod uwagę.
Jedna osoba może oddać tylko jeden głos!
Najlepszy BeachSoccerowiec sezonu 2005 odbierze nagrodę podczas imprezy, organizowanej cyklicznie z okazji urodzin Beach Soccera w Polsce (luty-marzec 2006).
Spośród glosujących, 3 osoby otrzymają beachsoccerowe upominki od BSP. Aby zagłosować kliknij na konkurs...
06.09.2005komentarze(23)
Wyśpiewane przez Mikeego "Beach Soccer Makes Me Crazy" pnie się do góry na różnych listach przebojów. Na najbardziej prestiżowej liście przebojów muzyki dance "DJ's Dance Charts", którą ukłądają polscy DJ-e, Beach Soccer Makes me Crazy awansowało w tej chwili na 9 pozycję, pozostawiając w tyle przeboje wielu polskich i światowych wykonawców. Aby zobaczyć ostatnie wydanie DJ Dance Chart, kliknij na więcej...
06.09.2005komentarze(10)
Znamy tegoroczny ranking drużyn Beach Soccera, a co się z tym wiąże znamy nazwy pierwszych czterech drużyn, którym zaproponowany zostanie udział w przyszłorocznych rozgrywkach SUPERLIGI BEACH SOCCER POLSKA. Ranking wszechczasów (Top 10), zostanie uaktualniony niebawem. Szczegóły dotyczące SUPERLIGI przedstawimy na stronie w październiku, gdyż trwają prace nad tym projektem. Aby dowiedzieć się jak wygląda tegoroczny ranking drużyn Beach Soccera w Polsce, kliknij na więcej...
01.09.2005komentarze(62)
 
 
pełen kalendarz >>
pełen kalendarz >>
 
strony internetowe łódź