Beach Soccer
O nas
Imprezy
Drużyny
Reprezentacja Polski
Media
Sklep
Member Club
Linki
Zasady punktowania
Ogólna klasyfikacja
Ranking wszechczasów
nymburk 2012.jpg
 
Powrót do archiwum newsów
Wortal muzyki elektronicznej clubtechno.pl przyłączył się do promocji nowego singla Mikeego "Beach Soccer Makes Me Crazy".
28.04.2005komentarze(2)
XI MISTRZOSTWA ŚWIATA W BEACH SOCCER 8-15 maja 2005 r. - Brazylia - Rio de Janeiro 12 krajów podzielonych na 4 grupy, rywalizować będzie od 8 do 15 maja na słynnej copacabanie o XI tytuł Mistrzów Świata w Beach Soccer. Specjalnie wybudowany stadion mogący pomieścić ponad 10.000 najbardziej szalonych kibiców sportowych na świecie, niesamowite mecze, mnóstwo atrakcji dla widzów, oraz głośna brazylijska samba, tak wyglądać będzie największa impreza Beach Soccera organizowana w tym roku na świecie. Kliknij więcej, by poznać grupy tegorocznych Mistrzostw Świata.
29.04.2005komentarze(3)
Najpopularniejszy dziennik sportowy w naszym kraju - "Przegląd Sportowy", został Partnerem Prasowym Lech Beach Soccer Tour 2005. Od 4 maja do końca maja, Przegląd Sportowy będzie dwa razy w tygodniu drukował kupony zgłoszeniowe dla drużyn do Lech Beach Soccer Tour 2005. Przegląd będzie także zapowiadał imprezy, prezentował z nich wyniki, relacje i zdjęcia.
26.04.2005komentarze(1)
Massimo Agostini został nowym selekcjonerem reprezentacji Włoch w Beach Soccer. Więcej o Massimo Agostinim znajdziecie w dziale gwiazdy.
23.04.2005komentarze(0)
Wortal muzyki klubowej ftb.pl, został medialnym partnerem nowego singla Mikeego "Beach Soccer Makes Me Crazy". Na stronie ftb w ciągu zaledwie 2 dni, ponad 150 osób wysłuchało, znajdującego się tam fragmentu utworu, oraz co najważniejsze wyraziło swoją ocenę na temat kawałka. Beach Soccer Makes Me Crazy został pozytywnie oceniony przez największych fachowców muzyki clubowej (clubowiczów). Teraz czas na podbój mediów, a od lata zapraszamy na beachsoccerowe, bałtyckie plaże. Będzie się działo... Singiel do kupienia od 15 maja poprzez naszą stronę, oraz podczas wszystkich imprez beach soccera w Polsce.
22.04.2005komentarze(7)
Znamy już miejsca i terminy imprez, które po raz pierwszy, zorganizowane zostaną w miastach. Warszawa - 18 czerwca 2005 Poznań - 27 sierpnia 2005 Imprezy w Warszawie i Poznaniu, będą miały charakter pokazowy. Kolejne szczegóły dotyczące imprez już wkrótce...
21.04.2005komentarze(3)
Podobnie, jak w latach poprzednich, tak i w sezonie 2005 Radiowym Partnerem Lech Beach Soccer Tour jest RMF FM. Od czerwca do sierpnia RMF promować będzie wszystkie imprezy wchodzące w skład tegorocznego Lech Beach Soccer Tour.
20.04.2005komentarze(0)
Beach Soccer Polska była partnerem wczorajszego turnieju olimpiad specjalnych w piłce nożnej i koszykówce w ramach obchodów Europejskiego Tygodnia Piłki Nożnej. Turniej odbywał się w Poddębicach, a wzięła w nim udział ponad dwusetka zawodników z całej Polski.
19.04.2005komentarze(0)
15 zawodników powołał selekcjoner reprezentacji Polski w Beach Soccer Jacek Ziober, na pierwsze w tym roku zgrupowanie, które 8 czerwca rozpocznie się w Poddębicach. Reprezentacja, przygotowuje się przede wszystkim do tegorocznej edycji Europejskiej Ligi Beach Soccera na Majorce, na którą pojedzie 10 zawodników będących w tym sezonie w najlepszej dyspozycji. Chcesz wiedzieć kto został powołany, kliknij na więcej.
19.04.2005komentarze(11)
Zgodnie z zapowiedziami wystartowaliśmy z nową wersją naszej strony. Znajdziecie na niej wszystkie informacje o samym sporcie, jak i wszelkie informacje o tegorocznych imprezach, organizowanych w Polsce i na świecie. Formularz zgłoszeniowy będzie dostępny na stronie od 4 maja. Na stronie znajdziecie także wszystkie informacje o dzialaniach reprezentacji Polski. Gdzie, kiedy i z kim zagrają biało-czerwoni. Na dobry początek, proponujemy niepowtarzalną piłkę do beach soccera z autografem Adama Małysza, oraz 5 koszulek z Lech Beach Soccer Tour, jako nagrody w naszym konkursie. Zaprszamy do komentowania newsów. www.beachsoccer.pl - wszystko o Beach Soccerze
18.04.2005komentarze(15)
Propozycja na tegoroczny hit wakacji. Najnowszy kawałek Mikeego, został wyprodukowany w formie singla, na którym znajdują się trzy wersje Beach Soccer Makes Me Crazy (radiowa, extended i Labtop remix). Singiel zawiera dodatkowo video-mix. Kawałek będzie powerplayem tegorocznego Lech Beach Soccer Tour, oraz wielu imprez beach soccera na całym świecie. W sprzedaży dostępny będzie od połowy maja na naszej stronie internetowej, oraz latem, podczas wszystkich imprez beach soccera. Skompresowanego fragmentu "Beach Soccer Makes Me Crazy" możecie posłuchać na naszej stronie. Partnerem medialnym utworu jest portal muzyki klubowej ftb.pl
16.04.2005komentarze(2)
W tym roku, po raz pierwszy, w dwóch miastach zorganizowane zostaną pokazowe imprezy w Beach Soccer. Będzie się działo... Szczegóły już niedługo.
18.04.2005komentarze(0)
 
 
pełen kalendarz >>
pełen kalendarz >>
 
strony internetowe łódź