Beach Soccer
O nas
Imprezy
Drużyny
Reprezentacja Polski
Media
Sklep
Member Club
Linki
Zasady punktowania
Ogólna klasyfikacja
Ranking wszechczasów
nymburk 2012.jpg
 
Powrót do archiwum newsów
Proces kwalifikacji dla drużyn do tegorocznego Lech Beach Soccer Tour rozpocznie się w tym roku z początkiem maja. Drużyny będą miały możliwość kwalifikować się poprzez kupony zgłoszeniowe umieszczone w Przeglądzie Sportowym, oraz na naszej stronie internetowej.
25.03.2005komentarze(0)
Starostwo w Poddębicach rozpoczęło intensywne prace przy budowie boiska, zlokalizowanego przy tamtejszym liceum. Poddębice będą gospodarzem pierwszej, tegorocznej imprezy, organizowanej w dniach 10-12 czerwca - Otwartych Mistrzostw Łodzi Lech Beach Soccer 2005, a także zgrupowania reprezentacji Polski.
23.03.2005komentarze(0)
Uczniowie poddębickich gimnazjów, mieli okazję posłuchać i zobaczyć jak wygląda sport, który już w czerwcu zawita do ich miasta.
23.03.2005komentarze(0)
Od kilku lat popularność Beach Soccera rośnie tak, jak mało której dyscypliny sportu. Poza pełnymi trybunami na imprezach, ogromną oglądalnością telewzyjną we Francji, Portugalii, czy Hiszpanii, o popularności, a jednocześnie pozytywnym wizerunku świadczą niewątpliwie marki obecne przy Beach Soccerze.
09.03.2005komentarze(0)
Brazylia, zgodnie z oczekiwaniami wygrała amerykańskie kwalifikacje do Mistrzostw Świata. W finale canarinhos pokonali Urugwaj 5:2. W meczu o 3 m-ce USA zwyciężyło Argentynę 4:2.
07.03.2005komentarze(0)
FIFA Beach Soccer, ogłosiła oficjalnie program meczów grupowych podczas tegorocznych Mistrzostw Świata w beach soccer, które w dniach 8-13 maja rozegrane zostaną w Rio de Janeiro. 12 krajów będzie w tym roku rywalizować o tytuł Mistrza Świata. Drużyny podzielone zostaną na 4 grupy. Brazylia (gospodarze i obrońcy tutułu), Francja (Mistrz Europy), Urugwaj (najlepszy zespół Ameryki Pd.), Portugalia (zakw. z Europy), USA (zakw z Ameryki Pd.), Argentyna (zakw. z Ameryki Pd.), Australia, Japonia i Tajlandia (zakw. z Azji), Ukraina (zakw. z Europy), przegrany meczu USA-Argentyna, zwycięzca kwalifikacji dla krajów z Europy (Szwajcaria, Austria, Hiszpania, lub Włochy).
06.03.2005komentarze(0)
Od wtorku w Rio de Janeiro trwa turniej kwalifikacyjny dla krajów z obu Ameryk do Mistrzostw Świata, które już w maju odbędą się na copacabanie.
04.03.2005komentarze(0)
 
 
pełen kalendarz >>
pełen kalendarz >>
 
strony internetowe łódź