Beach Soccer
O nas
Imprezy
Drużyny
Reprezentacja Polski
Media
Sklep
Member Club
Linki
Zasady punktowania
Ogólna klasyfikacja
Ranking wszechczasów
nymburk 2012.jpg
 
Powrót do archiwum newsów
UWAGA!!!! UWAGA!!!! Kalendarz Lech Beach Soccer Tour 2005 jest już znany.
22.02.2005komentarze(0)
W hali MOSiR w Zgierzu odbyły się pierwsze mistrzostwa Polski w siatkonogę. W deblu to zaszczytne trofeum zdobyli zgierzanie: Grzegorz Krysiak, wychowanek Boruty i Dariusz Matusiak, wychowanek Włókniarza, którzy w tym turnieju reprezentowali barwy WEKO, sponsora piłkarzy MKP. Wspomagał ich, jako rezerwowy, Krzysztof Waliszewski. W turnieju gry pojedynczej zwyciężył Paweł Friszkemut ze Sztutowa.
21.02.2005komentarze(0)
Wyniki I Mistrzostw Polski w siatkonogę GOSSO 2005
21.02.2005komentarze(0)
W kawiarence hali MOSiR w Zgierzu, odbyła się dziś konferencja prasowa z okazji jutrzejszego rozpoczęcia I Mistrzostw Polski w siatkonogę GOSSO 2005.
17.02.2005komentarze(0)
I Mistrzostwa Polski w siatkonogę. Zawodnizy zgłoszeni z całej Polski (są ostatnie wolne miejsca), zmierzą się o tytuł Mistrzów Polski w singlu i deblu w siatkonogę.
13.02.2005komentarze(0)
Pierwszą imprezą sezonu 2005 będą Otwarte Mistrzostwa Łodzi, zorganizowane w dniach 10-12 czerwca na stałym boisku w Poddębicach. Wcześniej przez tydzień w Poddębicach trenować będą reprezentanci Polski.
08.02.2005komentarze(0)
reprezentant Szwajcarii w Beach Soccer, Stephan Meier, został wybrany do Finału konkursu Mistera Szwajcarii.
08.02.2005komentarze(3)
Impreza z okazji II urodzin Beach Soccer Polska za nami. Fanaberia po raz kolejny okazała się bardzo gościnna. Podczas części oficjalnej imprezy podsumowane zostały 2 lata istnienia BSP, omówiona została sprawa podpisania umowy promotorskiej ze Starsotwem Poddębice, a także zaprezentowany został kalendarz tegorocznego Lech Beach Soccer Tour i występów reprezentacji Polski w Beach Soccer. Po części oficjalnej, nadszedł czas na tort, tańce i szaleństwo do białego rana. Szczegóły dotyczące tegorocznego kalendarza niebawerm na naszej stronie.
07.02.2005komentarze(0)
MIKEE „Beach Soccer Makes Me Crazy” Propozycja na tegoroczny hit wakacji. „Inspiracją do nagrania tego numeru była filozofia sportu jakim jest Beach Soccer. Słońce, plaża, wakacje, oraz pozytywny charakter tego sportu. Kawałek jest ciepły, a przy tym tak samo zwariowany jak sam Beach Soccer”, mówi Mikee, wykonawca, oraz współproducent utworu”. Utwór posłuży jako tegoroczny powerplay podczas wszystkich imprez Beach Soccera w Polsce i na świecie, setki tysięcy ludzi od Norwegii po Brazylię usłyszą polską produkcję muzyczną. Singiel będzie sprzedawany wyłącznie podczas imprez Beach Soccera organizowanych w Polsce, oraz poprzez oficjalną stronę internetową www.beachsoccer.pl Premiera 20 maja. Skompresowanego wycinka utworu możecie posłuchać na naszej stronie.
07.02.2005komentarze(0)
Międzynarodowa Federacja Piłkarska FIFA podpisała umowę ze Światową Federacją Beach Soccera, na mocy której powstała struktura o nazwie FIFA BEACH SOCCER. FIFA BEACH SOCCER będzie odpowiedzialna za organizację Mistrzostw Świata w Beach Soccer w maju, oraz eliminacji Mistrzostw Świata w marcu 2005 roku w Rio de Janeiro.
02.02.2005komentarze(0)
Znany jest już kalendarz imprez Europejskiej Ligi Beach Soccera. W tym roku zorganizowanych zostanie 5 imprez grupy A, 1 impreza grupy B, oraz 1 impreza grupy C.
02.02.2005komentarze(0)
Romario zgłosił swój akces do gry w reprezentacji Brazylii w Beach Soccer. Ten niezwykle popularny na świecie piłkarz będzie uczestniczył wraz z reprezentacją Brazylii w najważniejszych tegorocznych imprezach Beach Soccera. Brazylia będzie zatem jeszcze groźniejsza!
02.02.2005komentarze(0)
Brazylia wygrałą pokazowy turniej, który odbył się we francuskiej miejscowości Amneville.
02.02.2005komentarze(0)
Puchar Świata w Zakopanem 2005 to największe święto Polski i największa dyskoteka świata. 3 dni tańca, trąbienia, picia i totalnej wariacji. Wariacji pozytywnej, która udziela się każdej osobie przyjeżdżającej na czas Pucharu Świata do Zakopanego.
01.02.2005komentarze(0)
 
 
pełen kalendarz >>
pełen kalendarz >>
 
strony internetowe łódź