Beach Soccer
O nas
Imprezy
Drużyny
Reprezentacja Polski
Media
Sklep
Member Club
Linki
Zasady punktowania
Ogólna klasyfikacja
Ranking wszechczasów
nymburk 2012.jpg
 
Powrót do archiwum newsów
Agencja Marketingu Sportowego SYSKO SPORTS po raz trzeci organizuje oprawę artystyczną Pucharu Świata w skokach narciarskich. Imprezę poprowadzą tradycyjnie Grzegorz Kułaga, Marek Magiera i Michał Sieczko. Przygotowaliśmy kilka niespodzianek dla widzów. Po raz kolejny widzowie będą uczestniczyć nie tylko w największym wydarzeniu sportowym Polski, ale także w największej dyskotece świata. Puchar Świata w Zakopanem, to jedyna impreza na której zobaczyć można np. falę płynącą z góry na dół. Kto nie widział niech żałuje, albo lepiej przyjeżdża na PŚ w Zakopanem, 29-30 stycznia 2005 r.
20.01.2005komentarze(0)
Powiat Poddębice został oficjalnym Promotorem regionalnym Polskiej Federacji Beach Soccera. Na mocy umowy licencyjnej, która podpisana została dziś tj. 19 lutego 2005 roku, Powiat Poddębice uzyskał wszelkie prawa promotora regionalnego Beach Soccera, min. prawo do budowy boiska do beach soccera, jak i organizacji oficjalnych imprez w Beach Soccer. Umowę podpisali; w imieniu Powiatu Poddębickiego - Starosta Powiatu Pan Ryszard Rytter, oraz Wicestarosta Pan Zdzisłąw Stępień. W imieniu Polskiej Federacji Beach Soccera podpisy złożyli Prezes Michał Sieczko, oraz Wiceprezes Jarosław Paradowski. Otwarcie boiska w Poddębicach nastąpi w kwietniu. Witamy Powiat Poddębice w rodzinie Beach Soccera.
19.01.2005komentarze(0)
W dzisiejszym, oraz czwartkowym wydaniu Przeglądu Sportowego dostępne są kupony zgłoszeniowe do I Mistrzostw Polski w siatkonogę.
17.01.2005komentarze(0)
Jeden z najlepszych piłkarzy świata - Romario, od kilku lat promuje w Brazylii Beach Soccer. Tym razem wystąpił w barwach drużyny Cariocas w IX edycji meczu pomiędzy Cariocas a Paulistas. Zwyciężył zespół słynnego Romario 5:4, a Romario strzelił zwycięskigo gola dla Cariocas zaledwie 15 sekund przed zakończeniem spotkania. W drużynie Cariocas zagrali najlepsi zawodnicy na świecie, min. Junior Negao, czy Nenem.
17.01.2005komentarze(0)
W dniach 22-23 stycznia 2005, we francuskiej miejscowości Amneville dojdzie do pierwszej w tym roku pokazowej imprezy w beach soccer. W turnieju zagrają reprezentacje Brazylii, Włoch, Szwajcarii i Francji.
14.01.2005komentarze(0)
Znani są już pierwsi zakwalifikowani do I Mistrzostw Polski w siatkonogę zawodnicy. W turnieju singla zobaczymy min. reprezentantów Polski w beach soccer - Piotra Kubiaczyka i Marcina Łagiewskiego, byłego zawodnika min. Polonii Warszawa - Ryszarda Stromeckiego. W turnieju deblowym zagra min. Mistrz Polski w piłce nożnej z roku 1998 - Tomasz Lenart w parze z Sylwestrem Balkiewiczem. Wszyscy uczestnicy będą znani na początku lutego.
14.01.2005komentarze(0)
Marka GOSSO została tytularnym partnerem I Mistrzostw Polski w siatkonogę. GOSSO, to uznany producent min. win i syropów owocowych. Firma będzie promować markę AMBASADOR.
14.01.2005komentarze(0)
W obecności przedstawicieli mediów, firm i zaproszonych gości, odbył się w Restauracji Champions (Hotel Marriott) pokaz filmu o Beach Soccerze połączony z konferencją prasową na temat nowo powstałej w Polsce dyscypliny sportu. Wszyscy obecni na pokazie mieli możliwość bliższego zapoznania się z Beach Soccerem, jego historią, przepisami i strukturami. Podczas konferencji prasowej w której udział wzięli przedstawiciele Promotora Beach Socceru w Polsce na czele z Michałem Sieczko, Selekcjonerem Reprezentacji Polski Jackiem Zioberem, oraz specjalnie zaproszonym na tę okazję Dyrektorem Zarządzającym Światowej Federacji Beach Socceru Davidem Gallego.
11.01.2005komentarze(0)
W grze Pro Beach Soccer na konsolę Playstation gramy na plażach czterech najpiękniejszych zakątków świata - Rio, Marsylia, Bangkok, Wenecja. Drużyn jest 32; są to najbardziej znane ekipy, nieobce chyba każdemu miłośnikowi tego sportu. Do tego dochodzi kilka trybów rozgrywki włącznie z opcją tworzenia własnego turnieju. Można grać w sposób realistyczny i czysto zręcznościowo. Autorzy postarali się też o dwie pory dnia, dobrze nałożone tekstury i całkiem przyzwoitą animacje postaci. Każdy z zawodników składa się z do 6000 wieloboków, zaś jego ruchy powstały przy użyciu technologii motion-capture. Wzięli w niej udział napastnik Ramiro Figueiras Amarelle i bramkarz Roberto Valeiro Mato. Stworzone na ich podstawie postacie upodobniono później do prawdziwych zawodników,dodając im odpowiednie stroje, fryzury, koszulki, bandany, kolczyki, okularki słoneczne, buciki. Do tego na każdej plaży gra inny DJ, który przy okazji bawi się w konferansjerkę i komentuje wydarzenia na boisku!
11.01.2005komentarze(0)
I MISTRZOSTWA POLSKI BEACH SOCCER TOP SECRET USTKA 2003 odbyły się po raz pierwszy w historii w naszym Kraju w na plaży w Ustce w dniach 26-29 czerwca. Impreza zakończona została zorganizowanym przez Polska Federacje Beach Soccera oraz Tomasza Iwana turniejem pokazowym Tomasz Iwan Show. W mistrzostwach wystartowały 32 drużyny, z których każda liczyła 10 zawodników. Rozegrano 64 mecze, w eliminacjach grając 2 razy po 12 minut a od 1/8 finału zgodnie z przepisami Światowej Federacji Beachsoccera 3 razy po 12 minut. Do ćwierćfinałów zakwalifikowały się zespoły: "Pyrlandia" z Poznania, "Hurtap Łęczyca", "Drink Team Szczecin", "Piwex Rapid Lublin", "Tytani Trans Bus" Wejherowo, "Magic" Łódź", "F.C. Konin", "TBK Tychy". Zawody były rozgrywane w znakomitej atmosferze, którą współtworzyli prowadzący sportowo-muzyczny show, znani z Ligi Światowej Siatkówki Marek Magiera i Grzegorz Kułaga oraz rzecznik prasowy Polskiej Federacji Beach Soccera Marcin Tarocinski. Mistrzostwa rozgrywane były na 3 boiskach boiskach, w tym jednym głownym mogącym pomieścić 2000 widzów zbudowanym na plaży w Ustce. Zawody rozgrywane były przy pięknej słonecznej pogodzie i obserwowane przez tysiące plażowiczów obecnych na usteckiej plaży.
11.01.2005komentarze(0)
Historyczne pierwsze mecze Polskiej Reprezentacji w Beach Soccer zakończyły się ogromnym sukcesem sportowym, organizacyjnym i marketingowym. Pierwsze w historii spotkania międzypaństwowe rozegrano na boisku do beach soccera w Mstowie k/ Chodcza, miejscu, którego nie ma na mapie a liczba mieszkańców nie przekracza 30. " Mstów wybrany został z premedytacją. Jeśli ktoś tu przyjechał, to tylko dlatego ze grała Polska Reprezentacja w Beach Soccer" mówi Michał Sieczko Prezes Beach Soccer Polska. Zorganizować plażową imprezę na plaży gdzie jest 100.000 ludzi i przyciągnąć na trybuny 2.000 osób to dobry wynik, jednak zapełnienie trybun (1000 miejsc) w ulewnie padającym deszczu, w miejscu, którego nie ma na mapie, gdy na dwie godziny przed meczem stadion jest zupełnie pusty, to wynik tego, iż Beach Soccer staje się bardzo popularnym sportem", dodaje Prezes Sieczko.
11.01.2005komentarze(0)
30 sierpnia Dariusz Michalczewski zorganizował w Gdyni turniej Piłki Plażowej. Spotkali się przyjaciele Pana Darka tworząc sześć rywalizujących zespołów. Obok drużyny Tygrysa wystąpiły zespoły Mango – Gdynia, Przyjaciele Mirosława Okońskiego, TVN, Aktorzy i Parlamentarzyści oraz zespół Trójmiasta. Obok sportowej rywalizacji celem Dariusza Michalczewskiego było zebranie pieniędzy dla najbardziej potrzebujących Domów Dziecka w Trójmieście. Całość mogli śledzić również telewidzowie stacji TVN, która nadała godzinną bezpośrednia transmisje. Zwycięzcą turnieju została drużyna Mango – Gdynia, która w finale pokonała zespół Darka Michalczewskiego.
11.01.2005komentarze(0)
W związku ze śmiercią Prezsesa głównego Sponsora Mistrzostw Świata w Siatkonogę, organizatorzy zdecydowali się na przesunięcie terminu rozgrywek o 7 dni. Mistrzostwa odbywać się więc będą od 24-28 września 2003r. Po ogromnym sukcesie Beach Soccera w Polsce w jego pierwszym roku istnienia, nadszedł czas na siatkonogę. Ta niezwykle widowiskowa dyscyplina sportu, znana w naszym kraju chociażby z reklamy napoju "Powerade", w której to zawodnik uzyskuje punkt akrobatyczną przewrotką istnieje na świecie już 40 lat. W 1963 roku na plaży Copacabana ustawiono boiska do siatkonogi, na których to brazylijscy piłkarze mieli szkolić swoją technikę. Po 40 latach można śmiało powiedzieć, że siatkonoga w wykonaniu canarinhos to show na najwyższym światowym poziomie.
11.01.2005komentarze(0)
W dniach 29 lutego – 7 marca na plaży Copacabana w Rio de Janeiro rozegrane zostaną X Mistrzostwa Świata w Beach Soccer. W imprezie weźmie udział 12 najlepszych reprezentacji na świecie: Brazylia – 8 krotni mistrzowie Świata, Argentyna, Peru, Urugwaj, Hiszpania – zwycięzcy Europejskiej Ligi Beach Soccera 2003, Portugalia, Szwajcaria, Francja, Niemcy, Belgia, USA, oraz Włochy. Mistrzostwa transmitować będzie 115 krajów. Głównym Partnerem X Mistrzostw Świata w beach soccer jest McDonald's Bieżące relacje dostępne na stronie internetowej www.beachsoccerbrasil.com.br
11.01.2005komentarze(0)
Roczek ma Beach Soccer w Polsce!!! Z tej okazji w łódzkim klubie muzycznym Fanaberia w piątek 31 stycznia, zorganizowana została konferencja prasowa połączona z obchodami I rocznicy istnienia Beach Soccera w Polsce. Na imprezie podsumowano niezwykle udany rok 2003, wręczono także wyróżnienia za wspieranie beach soccera, oraz przedstawiono plany na rok 2004.
11.01.2005komentarze(0)
Podobnie jak w roku ubiegłym, radiowym partnerem Beach Soccer Polska w sezonie 2004 będzie RMF FM. Radio RMF nagłośni i przeprowadzi relacje ze wszystkich imprez wchodzących w skład Mistrzostw Polski i Pucharu Polski 2004. RMF FM – Medialny Partner Beach Soccer Polska w sezonie 2004.
11.01.2005komentarze(0)
Telewizja MTV POLSKA została Partnerem medialnym Beach Soccer Polska w sezonie 2004. Najpopularniejsza telewizja muzyczna świata wypromuje i zrelacjonuje na swojej antenie, oraz stronie internetowej www.mtv.pl wszystkie imprezy sezonu 2004. Relacje będzie można śledzić w programach MTV SELECT.
11.01.2005komentarze(0)
Firma Abpol Polska – producent prezerwatyw firmy CONTEX, została wspierającym Partnerem imprez w Beach Soccer w sezonie 2004. Contex we współpracy z SYSKO Sport Marketing był między innymi sponsorem Pucharu Świata w skokach narciarskich 2004. Teraz przyszedł czas na Beach Soccer, poprzez który firma wysyła komunikat o bezpiecznej jeździe.
11.01.2005komentarze(0)
5 maja w warszawskim hotelu Intercontinental odbędzie się konferencja prasowa prezentująca nowego, tytularnego partnera imprez w beach soccer. Podczas konferencji zostaną zaprezentowane wszelkie szczegóły dotyczące współpracy pomiędzy Beach Soccer Polska, a nowym Tytularnym Partnerem Imprez w Beach Soccer.
11.01.2005komentarze(0)
W dniach 1-2 maja 2004 roku odbyła się w Barcelonie międzynarodowa konferencja dla sędziów beach soccera połączona z egzaminem kwalifikacyjnym uprawniającym do sędziowania meczów międzypaństwowych. W konferencji brał udział viceprezes i sędzia główny Polskiej Federacji Beach Soccera - Jarosław Paradowski. Miło nam donieść, że nasz przedstawiciel pomyślnie przeszedł przez test kwalifikacyjny i został pierwszym międzynarodowym arbitrem beach soccera w Polsce. Debiut polskiego arbitra na arenie międzynarodowej nastąpi podczas turnieju grupy C rozegranego na Majorce w dniach 6 – 8 sierpnia, w którym uczestniczyć będzie także reprezentacja Polski.
11.01.2005komentarze(0)
Podobnie jak w roku ubiegłym, Przegląd Sportowy będzie prasowym Partnerem imprez w Beach Soccer.w sezonie 2004. Poprzez Przegląd Sportowy prowadzona będzie procedura kwalifikacyjna drużyn do wszystkich imprez sezonu 2004. Pierwszy kupon pojawi się już 11 maja. Pierwszeństwo zgłoszeń przypada drużynom, które wysłały kupony zamieszczone w Przeglądzie Sportowym, w dalszej kolejności rozpatrywane będą zgłoszenia przesłane za pośrednictwem naszej strony. Przegląd Sportowy będzie wszędzie tam gdzie Beach Soccer.
11.01.2005komentarze(0)
5 maja w warszawskim Hotelu Intercontinental doszło do oficjalnego podpisania umowy sponsorskiej pomiędzy Lech Premium, a Beach Soccer Polska, połączonego z konferencją prasową związaną ze wzajemną współpracą. Specjalnie na konferencję sala została przekształcona w mini boisko do beach soccera, które świetnie oddawało charakter tego sportu. LECH został tytularnym sponsorem imprez w beach soccer przez okres 3 lat, co z pewnością przyczyni się do dynamicznego rozwoju tego niezwykle pozytywnego sportu. Od dnia 5 maja cykl imprez letnich w beach soccer posiada nazwę LECH BEACH SOCCER TOUR.
11.01.2005komentarze(0)
13 maja w łódzkim Klubie muzycznym Fanaberia, zaprezentowany zostanie nowy Główny Partner Reprezentacji Polski i drugi co do wielkości pakietu partner Lech beach Soccer Tour. Konferencja połączona będzie z przedstawieniem planu występów reprezentacji Polski, oraz LECH Beach Soccer Tour. Zaprezentowane zostaną także oficjalne stroje w jakich Reprezentacja Polski będzie uczestniczyć w Master Card Euro beach Soccer League.
11.01.2005komentarze(0)
Reprezentacja Polski zagra w Europejskiej Lidze Beach Soccera. Soccera dniach 6-8 sierpnia Polacy zagrają w turnieju grupy C na Majorce. Rywalami Polaków będą: Węgry, Słowenia, Holandia, Szwecja, Grecja, Ukraina, Monaco. Zwycięzca turnieju awansuje do Finałów Europejskiej Ligi w Monaco, 3-5 września. W tych samych dniach na Majorce rywalizować będą drużyny z grupy A, zatem będzie to doskonała okazja do podglądania najlepszych. Kibiców chętnych do wyjazdu na Majorkę prosimy o kontakt z Beach Soccer Polska.
11.01.2005komentarze(0)
Największy producent sprzętu AGD w Europie firma MERLONI INDESIT, została Głównym Partnerem Reprezentacji Polski w Beach Soccer , oraz Oficjalnym Partnerem LECH Beach Soccer Tour 2004. INDESIT to marka obecna na najważniejszych imprezach sportowych na świecie, wspomagająca wielu sportowców (min. Reprezentację Polski w skokach narciarskich). Beach Soccer w Polsce pozyskał niezwykle pozytywnego, stabilnego i perspektywicznego Partnera. Koszulki reprezentantów Polski w roku 2004 zdobić będzie logo INDESIT, logo mające niezwykłe właściwości sukcesu.
11.01.2005komentarze(0)
Ogromnym sukcesem zakończyła się pierwsza impreza tegorocznego LECH Beach Soccer Tour 2004 zorganizowana w dniach 24-27 czerwca w Ustce. 32 zespoły z całej Polski, które zjeżdżały się do Ustki od poniedziałku do czwartku, 3 boiska, w tym stadion z trybunami dla 2.000 widzów, oraz zabawa jaką przygotowaliśmy dla widzów pokazały, że Beach Soccer może bawić tysiące osób także bez słońca.
11.01.2005komentarze(0)
Tegoroczne rozgrywki Europejskiej Ligi Beach Soccera zapowiadają się niezwykle ciekawie. 19 narodowych reprezentacji z Europy rywalizujących na 10 turniejach organizowanych w 9 krajach, o prawo gry w SUPER FINAŁACH EPBSL współorganizowanych przez Księcia Alberta w Monaco. Polacy zagrają w jednym turnieju Grupy C na Majorce. Jedynie zwycięzca tego turnieju zagra w Finałach na Majorce.
11.01.2005komentarze(0)
Na zakończenie Euro MasterCard Beach Soccer Cup, zorganizowane zostało losowanie gier grupy C Europejskiej Ligi Beach Soccera. W ramach grupy C, zorganizowany zostanie jeden turniej na Majorce. Rywalizować tam będą poza drużynami grupy C, także zespoły z grup A i B. Polacy w pierwszym spotkaniu zmierzą się ze Słowenią. W razie zwycięstwa, Polska zagra ze zwycięzcą meczu Węgry – Monaco. W finale Polacy mogą zagrać z którąś z drużyn; Grecja, Holandia, Ukraina, Szwecja. Zwycięzca turnieju zakwalifikuje się do Finałów Europejskiej Ligi Beach Soccera Soccera w Monaco (3-5 września).
11.01.2005komentarze(0)
W Marsylii (Francja), zakończył się pierwszy turniej grupy A - Europejskiej Ligi Beach Soccera. Zwycięzcą pierwszego tegorocznego turnieju została Portugalia. Drugie miejsce zajęli Włosi, trzecie miejsce dla Francuzów, Francuzów ostatnie-czwarte dla naszych przeciwników z zeszłego roku w Chodczu – Norwegów.
11.01.2005komentarze(0)
Na zakończenie Eliminacji Pucharu Polski w Beach Soccer w Dziwnowie 1 sierpnia, przeciwnikiem reprezentacji Polski w ostatnim meczu kontrolnym przed wylotem na Majorkę, będzie trzykrotny Vice Mistrz Austrii w beach soccer – zespół Stella Rossa Tipp 3. Austriacy mają ponad 5-letnie doświadczenie w grze na piachu. Wielu zawodników grało, bądź gra aktualnie w reprezentacji Austrii w beach soccer. Stella Rossa Tipp 3 wygrali 15 turniejów w Beach Soccer. Mecz zapowiada się niezwykle atrakcyjnie. Początek spotkania w Dziwnowie, w niedzielę 1 sierpnia o godzinie 18.00.
11.01.2005komentarze(0)
W Darłowie zakończył się w niedzielę pierwszy turniej eliminacji Pucharu Polski w Beach Soccer czyli piłce nożnej na plaży. Wystartowało 10 zespołów z całego kraju. W finale Hurtap Łęczyca pokonał Piwex Lublin 3:0. Obaj finaliści zapewnili sobie awans do finałowego turnieju w Pucharu Polski, który odbędzie się w ostatni weekend sierpnia w Gdyni. W Darłowie trwało także zgrupowanie Reprezentacji Polski przygotowującej się do pierwszego startu w Europejskiej Lidze Beach Soccera na Majorce. Podopieczni Jacka Ziobera rozegrali mecz towarzyski z gwiazdami turnieju w Darłowie. Reprezentanci odnieśli pewne zwycięstwo 9:6. Impreza w Darłowie przyciągnęła tłumy widzów, którzy fantastycznie się bawiąc pokazali po raz kolejny, że Polacy potrafią nie tylko grać dobrze w piłkę na plaży, ale także tworzyć niesamowitą atmosferę. Sponsorzy imprezy (LECH, INDESIT,CONTEX) rozdali mnóstwo gadżetów w konkursach, które obecne będą podczas całego LECH BEACH SOCCER TOUR. Nocne, muzyczne night party na plaży przyciągnęło ogromną liczbę wczasowiczów i ludzi spragnionych pozytywnych brzmień. Darłowo okazało się miastem przyjaznym Beach Soccerowi.
11.01.2005komentarze(0)
Eliminacje Pucharu Polski Lech Beach Soccer Tour 2004 w Kołobrzegu okazały się ogromnym sukcesem. Trzydniowe show przy pełnych trybunach i piekącym słońcu, niesamowite mecze, oraz muzyka porywająca plażowiczów. Awans do Gdyni zapewniły sobie zespoły Americanosa Słupsk i Paradise Szczecin. W finale Americanos pokonał szczecinian 6:5 po rzutach karnych ( w regulaminowym czasie 5:5). Dodajmy, że po finale nastąpił masowy taniec na boisku. Kołobrzeg – było super !
11.01.2005komentarze(0)
elekcjoner reprezentacji Polski w beach soccer – Jacek Ziober powołał ostatecznie dziesięciu zawodników na turniej Europejskiej ligi Beach Soccera na Majorce. Powołani: Marek Górecki – Warszawa Łukasz Groszak – Gliwice Marek Żuk – Szczecin Piotr Kubiaczyk – Szczecin Czesław Owczarek – Poznań Tomasz Wydmuszek – Szczecin Daniel Banasik – Łęczyca Mariusz Raduszewski – Szczecin Tomasz Milczarek – Łęczyca Witold Ziober – Łódź Pierwszy mecz Polacy rozegrają w piątek 6 sierpnia przeciwko Słowenii.
11.01.2005komentarze(0)
Ogromnym sukcesem zakończył się debiutancki udział reprezentacji Polski w beach soccer w oficjalnym turnieju Europejskiej Ligi Beach Soccera na Majorce. W imprezie wzięła udział rekordowa liczba krajów – 15. W grupie A rywalizowali ze sobą Hiszpania, Portugalia, Francja i Norwegia. W grupie B – Niemcy, Turcja, Belgia i Austria, natomiast w grupie C – Polska, Szwecja, Monaco, Węgry, Ukraina, Holandia i Grecja. W grupie A zwyciężyli gospodarze (Hiszpania), przed Francją, Norwegią i Portugalią. W grupie B najlepsi okazali się Austriacy, przed Niemcami, Belgią i Turcją. Polacy na 7 zespołów grupy C, zajęli mocne, trzecie miejsce, ustępując jedynie Ukrainie i Węgrom.
11.01.2005komentarze(0)
W niedziele w Mrzeżynie zakończył się ostatni turniej eliminacyjny Pucharu Polski w Beach Soccer, LECH BEACH SOCCER TOUR 2004. Do finału Pucharu Polski w Gdyni awansowały ERTRANS Strzelce Krajeńskie i COPACABANA Gdańsk. Na szczególną uwagę zasługuje postawa zespołu z Trójmiasta, którzy grając w piątkę bez rezerwowych pokonał w półfinale TBK Tychy 14:7, a w finale uległ po dogrywce ERTRANS Strzelce Krajeńskie 5:6. Najlepszym strzelcem turnieju został Grzegorz Musik z Gdanska, zdobywca 16 bramek.
11.01.2005komentarze(0)
NADCHODZĄ WIELKIE FINAŁY PUCHARU POLSKI W BEACH SOCCER Już w ostatni weekend sierpnia na plaży w Gdyni, odbędą się Wielkie Finały II Pucharu Polski w Beach Soccer. Dziesięć najlepszych polskich drużyn, wyłonionych z czterech edycji eliminacji, oraz obrońca trofeum z zeszłego roku, jak i tegoroczny Mistrz Polski rywalizować będą o II Puchar Polski w Beach Soccer. Wydarzeniem będzie niewątpliwie dwumecz międzypaństwowy reprezentacji Polski z czwartym krajem ubiegłego roku w Europie, oraz ósmym krajem tegorocznych Mistrzostw Świata – Szwajcarią. Początek meczów w sobotę i niedzielę o godzinie 17.00 Dla widzów przygotowaliśmy 2.000 miejsc na stadionie, konkursy z nagrodami od LECHA, INDESITU i CONTEXU, a przede wszystkim wspaniałą zabawę o mocy 40.000 Wattów. Przygotowaliśmy dla naszych przeciwników biało-czerwone piekiełko. Wszystkich kibiców beach soccera zapraszamy na stadion zlokalizowany przy Hotelu Gdynia z wszelkimi biało-czerwonymi atrybutami. Program Finałów znajduje się w pasku Lech BS Tour – Imprezy – Gdynia.
11.01.2005komentarze(0)
W dniach 27-29.08.2004r w Gdyni odbyły się finały Pucharu Polski Lech Beach Soccer Tour 2004 .W stawce 10 drużyn najlepszy okazał się,Clearex Chorzów, który zdobył Puchar Polski , pokonując w finałowym meczu Drink Team Szczecin 5 : 4. W półfinale aktualny Mistrz Polski Drink Team Szczecin pokonał Copacabanę Gdańsk 5:3. W drugim półfinale obrońca Pucharu Polski Clearex Chorzów wygrał z Ertransem Strzelce Krajeńskie 6:0. Finałowe zmagania rozgrywek II edycji Pucharu Polski w Beach Soccer – od piątku do niedzieli – obserwowała liczna grupa kibiców na specjalnie przygotowanym stadionie mogącym pomieścić 2 tysiące widzów. Trybuny wypełniły się do ostatniego miejsca w trakcie dwóch towarzyskich oficjalnych spotkań reprezentacji Polski i Szwajcarii. W pierwszym sobotnim meczu biało-czerwoni nie sprostali piątej drużynie Europy i przegrali 3:5. O końcowym wyniku meczu przesądziło większe doświadczenie zawodników ze Szwajcarii, wśród których prym wiódł jeden z najlepszych graczy europejskiego beachsoccera Stephen Meier (na co dzień model u Georgio Armanniego). W niedziele w meczu rewanżowym Polska pokonała Szwajcarię 7 : 5. FINAŁY PUCHARU POLSKI ZA NAMI ! W dniach 27-29.08.2004r w Gdyni odbyły się finały Pucharu Polski Lech Beach Soccer Tour 2004 .W stawce 10 drużyn najlepszy okazał się,Clearex Chorzów, który zdobył Puchar Polski , pokonując w finałowym meczu Drink Team Szczecin 5 : 4. W półfinale aktualny Mistrz Polski Drink Team Szczecin pokonał Copacabanę Gdańsk 5:3. W drugim półfinale obrońca Pucharu Polski Clearex Chorzów wygrał z Ertransem Strzelce Krajeńskie 6:0. Finałowe zmagania rozgrywek II edycji Pucharu Polski w Beach Soccer – od piątku do niedzieli – obserwowała liczna grupa kibiców na specjalnie przygotowanym stadionie mogącym pomieścić 2 tysiące widzów. Trybuny wypełniły się do ostatniego miejsca w trakcie dwóch towarzyskich oficjalnych spotkań reprezentacji Polski i Szwajcarii. W pierwszym sobotnim meczu biało-czerwoni nie sprostali piątej drużynie Europy i przegrali 3:5. O końcowym wyniku meczu przesądziło większe doświadczenie zawodników ze Szwajcarii, wśród których prym wiódł jeden z najlepszych graczy europejskiego beachsoccera Stephen Meier (na co dzień model u Georgio Armanniego). W niedziele w meczu rewanżowym Polska pokonała Szwajcarię 7 : 5. Wyniki z Gdyni zobacz Wyniki z Mrzeżyna zobacz Wyniki z Dziwnowa zobacz Wyniki z Darłowa zobacz Wyniki z Kołobrzegu zobacz
11.01.2005komentarze(0)
Reprezentacja Francji zwyciężyła w tegorocznych Finałach Europejskiej Ligi Beach Soccera w Monaco. W finale Francuzi wygrali z Portugalią 6:3. W meczu o trzecie miejsce Ukraińcy (zwycięzcy naszej grupy na Majorce) pokonali Włochów 5:3. Wcześniej Ukraina pokonała faworytów turnieju – Hiszpanów także 5:3. Ciekawostką jest także fakt, że w pierwszym meczu turnieju późniejsi triumfatorzy – Francuzi, po niezwykle dramatycznym spotkaniu pokonali naszych przeciwników z Gdyni – Szwajcarów 10:9. Sześć bramek w tym spotkaniu strzelił kapitan szwajcarów Angelo Schirizni. Ostateczna kolejność drużyn Finałów Europejskiej Ligi Beach Soccera MasterCard 2004 1. Francja 2. Portugalia 3. Ukraina 4. Włochy 5. Hiszpania 6. Szwajcaria 7. Belgia 8. Austria
11.01.2005komentarze(0)
8 września, tradycyjnie w łódzkim klubie muzycznym Fanaberia, odbyło się zakończenie sezonu 2004 w beach soccerze. Drugiego sezonu tej dyscypliny sportu w naszym kraju. Ponad 100 gości z całego kraju, w tym zawodnicy reprezentacji Polski, przedstawiciele sponsorów i dziennikarze bawili się do białego rana. Impreza zaczęła się od podsumowania sezonu 2004 w formie prezentacji i projekcji filmów. Po raz drugi Polska Federacja Beach Soccera, zdecydowała się wyróżnić instytucje, które w roku 2004 przyczyniły się do rozwoju tego sportu w naszym kraju, jednocześnie pokazując profesjonalizm w zakresie prowadzonych przez siebie działań tj; LECH, INDESIT, CONTEX, KORONA, PRZEGLĄD SPORTOWY. „To właśnie dzięki takim firmom, a tak naprawdę ludziom, które je reprezentują mamy w Polsce beach soccer. Ci ludzie uznali, że to właściwy kierunek do promocji ich firm i brandów. My musimy im udowodnić, że postąpili właściwie.” – mówił na konferencji Prezes PFBS – Michał Sieczko. Była świetna muzyka grana tradycyjnie przez beachsoccerowych DJ-ów ENDERA i JOLO. Było dużo Lecha, tańce na stołach i masowe pumpowanie. Było to niezwykłe Retrospection Party – Beach Soccer 2004. Już nie możemy doczekać się przyszłego sezonu…
11.01.2005komentarze(0)
Poniżej prezentujemy liczby tegorocznego Lech Beach Soccer Tour. Jedyną, ale chyba najistotniejszą sprawą wszystkich imprez, której nie da się policzyć, ani przeliczyć, była niesamowita atmosfera na trybunach. 66 – Tyle zespołów zagrało w tegorocznych imprezach 648 – Tylu zawodników zagrało w tegorocznych imprezach 1282 - Tyle bramek strzelono podczas tegorocznych imprez 20.000 - Tyle osób obserwowało tegoroczne imprezy 25.000 - Tyle prezentów rozdali widzom sponsorzy tegorocznych imprez Liczby reprezentacji Polski w Beach Soccer 14 - Tyle bramek strzelił w tym sezonie najlepszy strzelec reprezentacji – Tomasz „Żaba” Milczarek 18 - Tylu zawodników przewinęło się przez reprezentację Polski w tym sezonie 40 - Tyle bramek straciła reprezentacja Polski w tym sezonie 49 - Tyle bramek zdobyła reprezentacja Polski w tym sezonie Liczby zaprezentowane powyżej wyraźnie pokazują wysoką dynamikę rozwoju Beach Soccera w Polsce. Od zeszłego sezonu podwoiła się liczba drużyn i zawodników uczestniczących w imprezach, jednocześnie podnosząc poziom sportowy w wykonaniu reprezentacji Polski, która zakończyła sezon z dodatnim bilansem zwycięstw i bramek.
11.01.2005komentarze(0)
W piątek, 15 października w paryskiej hali Bercy, rozegrany zostanie niesamowity turniej pokazowy w beach soccer. Zagrają ze sobą min gwiazdy Paris Saint Germain, drużyna all-stars Francji, oraz w najważniejszym spotkaniu dnia; Europejskie gwiazdy beach soccera kontra Reprezentacja Brazylii w Beach Soccer. Impreza zapowiada się niezwykle, a poziom sportowy meczu gwiazd Europejskiego beach soccera przeciwko Brazylijczykom będzie z pewnością bardzo wysoki.
11.01.2005komentarze(0)
Cykl Imprez Lech Beach Soccer Tour 2004 został nominowany do nagrody dni marketingu sportowego DeMeS, organizowanych przez Akademię Ekonomiczną w Poznaniu w dniach 24-26.XI.2004. Lech Beach Soccer Tour 2004 nominowany został w kategorii: wydarzenie sportowe 2004 r w Polsce. Pozostałe kategorie, w których przyznawane będą nagrody to sportowiec roku, oraz sponsor polskiego sportu 2004. Pierwszy etap głosowania odbywa się drogą elektroniczną. Głosować można poprzez stronę internetową dni marketingu sportowego www.ae.poznan.pl/dms/, tam też znajduje się komplet informacji o samej imprezie, która jak co roku zapowiada się niezwykle interesująco.
11.01.2005komentarze(0)
Selekcjoner reprezentacji Polski w beach soccer – Jacek Ziober, zagra w pokazowym turnieju beach soccera w paryskiej hali Bercy. „Zostaliśmy poproszeni przez Światową Federację Beach Soccera o wskazanie do uczestnictwa w turnieju gwiazd, organizowanym w Bercy, jednego polskiego piłkarza, który zakończył karierę zawodową, a przy okazji jest osobą, która w piłce nożnej osiągnęła coś więcej niż klasę krajową. Bez zastanowienia postawiliśmy na selekcjonera naszej narodowej beachsoccerowej reprezentacji, Jacka Ziobera. To człowiek, który nie tylko osiągnął wiele na piłkarskiej arenie międzynarodowej, ale także zna zasady, oraz taktykę gry w beach soccer”, powiedział Michał Sieczko, Prezes PFBS.
11.01.2005komentarze(0)
10.000 widzów zasiadło na trybunach w paryskiej hali Bercy podczas niezwykłej halowej imprezy w beach soccer z udziałem gwiazd piłki nożnej, połączonej z meczem reprezentacji Brazylii przeciwko Europejskim gwiazdom beach soccera. Nasz kraj reprezentował grający w drużynie Dream Temu Jacek Ziober – selekcjoner reprezentacji Polski w beach soccer. Pierwsze dwa mecze z udziałem byłych gwiazd piłki nożnej z całego świata (min. Leonardo, Rai, Fernandez, Ziober, Blanc, Boli, Lama, Loko, Angloma), były jedynie przystawką do dania głównego.
11.01.2005komentarze(0)
„Dynamika rozwoju dyscyplin sportowych na przykładzie Beach Soccera”, taki tytuł miała prelekcja Prezesa PFBS, Michała Sieczko, podczas konferencji „Dni Marketingu Sportowego”, organizowanej na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Prelekcja o beach soccerze była jednym z wielu wydarzeń tej niezwykle ciekawej imprezy, której odbiorcami byli studenci zainteresowani działalnością w branży marketingu sportowego, oraz specjaliści tej branży. W charakterze prelegentów DMS, wystąpili znani sportowcy, managerowie sportowi, oraz reprezentanci sponsorów polskiego sportu, min. Otylia Jędrzejczak, Krzysztof Hołowczyc, Mariusz Pudzianowski, przedstawiciele Ery, Kreisela, Telekomunikacji Polskiej, Eurosportu, IMG Sport, oraz wiele innych nie mniej znamienitych postaci działających w branży marketingu sportowego. „Dni Marketingu Sportowego były świetną okazją do pokazania Beach Soccera”. Przecież w Polsce Beach Soccer utrzymuje się wyłącznie dzięki sponsorom, którzy swoje działania traktują nie jako hobby, a właśnie marketing sportowy”, powiedział po konferencji Michał Sieczko.
11.01.2005komentarze(0)
Znana jest już data imprezy urodzinowej beach soccera. 4 lutego w łódzkim klubie muzycznym Fanaberia odbędzie się impreza urodzinowa beach soccera, połączona z prezentacją kalendarza Lech Beach Soccer Tour 2005, oraz kalendarza występów reprezentacji Polski w beach soccer. Prace nad kalendarzem trwają. Sezon zapowiada się niezwykle.
11.01.2005komentarze(0)
Siatkonoga, sport znany i uprawiany na świecie od osiemdziesięciu lat, wkracza do Polski. Każdy, kto grał w piłkę nożną, miał przyjemność poćwiczyć siatkonogę, jednak zazwyczaj wedle swoich reguł. Wszyscy ci, którzy uważali, że są dobrzy, mają wreszcie szansę na potwierdzenie swoich słów. Sezon 2005, rozpoczynamy od siatkonogi w wersji halowej, na niskiej siatce do tenisa (FOOTTENNIS). Już 18-20 lutego 2005 r. w Zgierzu k/Łodzi, w hali MOSiR, mogącej pomieścić prawie 2000 widzów, odbędą się I Mistrzostwa Polski w singlu i deblu w siatkonodze. Chętni już teraz mogą wysyłać zgłoszenia e-mailem na info@beachsoccer.pl, a procedura kwalifikacyjna trwać będzie przez cały styczeń 2005 r. W turnieju weźmie udział 24 singlistów i 24 pary deblowe z całej Polski, zakwalifikowane przez stronę internetową www.beachsoccer.pl i www.90minut.pl Atrakcją imprezy będą mecze pokazowe w wykonaniu czołowych zawodników świata, jak i znanych piłkarzy. Turniej odbędzie się zgodnie z oficjalnymi przepisami do siatkonogi. Wszystkie szczegóły dotyczące imprezy już wkrótce na naszej stronie.
11.01.2005komentarze(0)
Mistrzowie Świata w siatkonogę zaprezentują się w meczach pokazowych na zakończenie I Mistrzostw Polski w siatkonogę, Zgierz 18-20 lutego 2005 r. Będzie to jedyna okazja do obejrzenia w Polsce na żywo najlepszych na świecie zawodników uprawiających właśnie siatkonogę. Swój udział w imprezie potwierdzili już „wielcy” siatkonogi, ze Słowacji min: Marek Tomcisak – Mistrz Świata w singlu 2004 Patrik Perun – Dwukrotny Mistrz Świata w deblu (1996, 2000), oraz trzykrotny Mistrz Świata w grze potrójnej (2000,02, 04). Martin Perun – Trzykrotny Mistrz Świata w grze potrójnej (2000, 02, 04). Marek Tomcisak jest świeżo upieczonym Mistrzem Świata. 30 października tego roku w czeskim Prostejovie zdobył swój pierwszy tytuł Mistrza Świata w singlu pokonując ubiegłorocznego triumfatora czecha Petra Bubniaka. Największe nazwiska siatkonogi pojawią się w 20 lutego w zgierskiej hali MOSiR-u. Warto zobaczyć jak ciekawym sportem jest siatkonoga w wykonaniu najlepszych...
11.01.2005komentarze(0)
Od 3 stycznia do 3 lutego przebiegać będzie procedura kwalifikacyjna zawodników chętnych do udziału w I Mistrzostwach Polski w siatkonogę Gosso 2005 w singlu i deblu, które rozegrane zostaną w dniach 18-20 lutego w zgierskiej hali MOSiR. Zgłaszać się mogą osoby pełnoletnie, posiadające obywatelstwo polskie. Do turneju singlowego, zgłaszać może się jeden zawodnik, natomiast w drużynie deblowej uczestniczyć mogą 3 osoby pod nazwą drużyny. Zakwalifikowanych zostanie do 24 zawodników do turnieju singla, oraz do 24 par do turnieju debla. Zawodnicy/drużyny, rywalizować będą na 3 boiskach podzieleni na 8 grup po 3 zawodników w singlu i 3 drużyny w deblu. Najlepsi zawodnicy i drużyny z każdej grupy awansują dalej, gdzie systemem pucharowym wyłoniony zostanie Mistrz Polski. Decyduje kolejność zgłoszeń, oraz spełnienie warunków uczestnictwa: • Przesłanie formularza zgłoszeniowego z www.90minut.pl, lub www.beachsoccer.pl • Wpłata wpisowego 50 zł – single, 100 zł – deble • Dostarczenie aktualnych badań lekarskich, zezwalających na udział w turnieju. Po zatwierdzeniu zawodnika/drużyny do udziału w Mistrzostwach, organizator prześle potwierdzenie kwalifikacji dla zawodnika/drużyny mailem na wskazany przez niego w formularzu zgłoszeniowym adres. Wszystkim, zakwalifikowanym zawodnikom przedstawiony zostanie szczegółowy regulamin imprezy, oraz oficjalne przepisy siatkonogi. Na zakończenie mistrzostw w meczach pokazowych prawdziwe oblicze siatkonogi zaprezentują najlepsi zawodnicy na świecie.
11.01.2005komentarze(0)
Współorganizująca imprezy w beach soccer w Polsce, Agencja Marketingu Sportowego SYSKO SPORT MARKETING, po raz trzeci z rzędu organizowała oprawę artystyczną Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem. Tym razem była to letnia edycja Grand Prix, goszcząca w naszym kraju po raz pierwszy. Zwyciężył Adam Małysz, a polska publiczność po raz kolejny udowodniła światową klasę. Sobotni, wieczorny konkurs skoków, oglądał na Wielkiej Krokwi komplet 28.000 widzów, którzy pobili w ten sposób rekord frekwencji w historii imprez Grand Prix na świecie. Pobili także w „Pumpowaniu”. Utwór „Pump i tup” przeniesiony do Zakopanego ze stadionów beach soccera, wykonał komplet widzów, co oznacza, że aktualny światowy rekord „pumpowania” to 28.000 widzów. Okazją do pobicia będzie zimowa edycja Pucharu Świata. Polacy wykonali także pierwszą w historii „meksykańską falę” płynącą w górę. Widok był niesamowity.
08.01.2005komentarze(0)
 
 
pełen kalendarz >>
pełen kalendarz >>
 
strony internetowe łódź