Beach Soccer
O nas
Imprezy
Drużyny
Reprezentacja Polski
Media
Sklep
Member Club
Linki
Zasady punktowania
Ogólna klasyfikacja
Ranking wszechczasów
nymburk 2012.jpg
 


INFO
Siedem imprez, punktowanych do rankingu, znalazło miejsce w tegorocznym kalendarzu LECH Beach Soccer Tour.

Wszyscy zawodnicy rywalizować będą o tytuły Mistrzów Łodzi, Mistrzów Polski i Zdobywców Pucharu Polski w Beach Soccer w roku 2005.

Do wszystkich imprez łącznie zostanie zakwalifikowanych do 74 zespołów amatorskich z całej Polski.

Obowiązuje jeden formularz zgłoszeniowy do wszystkich imprez, drukowany przez Przegląd Sportowy, oraz dostępny na naszej stronie internetowej.

O zakwalifikowaniu się do imprezy decyduje organizator, po uwzględnieniu kolejności zgłoszeń i doświadczenia zespołów na stadionach Beach Soccera.

Drużyny, które zostaną zakwalifikowane, zostaną powiadomione drogą mailową, lub pocztową, wskazaną w zgłoszeniu, oraz otrzymają wszystkie niezbędne do udziału w imprezie dokumenty.

Organizator wyznaczy dla zakwalifikowanych drużyn turniej, na którym dany zespół się zaprezentuje (Mistrzostwa Łodzi, Mistrzostwa Polski, lub eliminacje Pucharu Polski).

Wpisowe do Mistrzostw Łodzi wynosi 300 zł/drużyna, natomiast do Mistrzostw Polski i eliminacji Pucharu Polski 500 zł/drużyna.

Drużyny zobowiązane są do zabezpieczenia sobie miejsc noclegowych i ubezpieczenia, organizator zapewni zwyczajowe ubezpieczenie OC imprezy.

Każda zakwalifikowana drużyna zobowiązana jest do przesłania dowodu wpłaty wpisowego, aktualnych badań lekarskich, oraz pełnego składu drużyny, najpóźniej 7 dni od dnia uzyskania potwierdzenia zgłoszenia od Organizatora.

W imieniu drużyny w kontaktach z organizatorem występować może jedynie reprezentant drużyny (Prezes, Trener, lub Kierownik).

Drużyna liczyć może od 8 do 10 zawodników.

Zawodnicy zobowiązani są do posiadania swoich spodenek. Koszulki zapewnia organizator.

Każdy zespół może zaangażować 1 piłkarza zawodowego (I i II Liga), oraz 2 obcokrajwców.

Automatyczny udział w turniejach zapewniony mają obrońcy trofeów tj;
Drink Team Szczecin – Mistrz Polski Lech Beach Soccer 2004
Clearex Chorzów - Zdobywca Pucharu Polski Lech Beach Soccer 2004


KOGO SZUKAMY ?

Szukamy pozytywnie usposobionych osób, które są zainteresowane grą w Beach Soccer i rozwijaniem swoich umiejętności w tym sporcie, dzięki uczestnictwu w Lech Beach Soccer Tour.

Mile widziani są wszyscy ci, którzy uczestnictwo w imprezach beach soccera traktują jako formę promocji siebie przed tysiącami ludzi złożonych z pięknych kobiet, dzieci i rodzin. To właśnie dzięki naszym widzom atmosfera na stadionach Beach Soccera jest tak wspaniała.

Mile widziani są wszyscy ci, którzy szanują przeciwnika tak samo jak samego siebie.

Mile widziani są wszyscy ci, którzy ideę fair play traktują tak samo jak jej pomysłodawcy.

Mile widziani są wszyscy ci, którzy Beach Soccer odróżniają od piłki nożnej, a co za tym idzie respektują wszystkie zasady panujące na tych imprezach.

Mile widziani są wszyscy ci, którzy lubią dobrą, pozytywną zabawę.

Mile widziani są wszyscy ci, którzy reprezentację Polski traktują jako otwarty rozdział swojego życia.

Szczegółowy regulamin dostępny jest na stronie.

 
pełen kalendarz >>
pełen kalendarz >>
 
strony internetowe łódź