Rosja, Włochy, Delta i Kristall awansują do półfinału InterCup St. Petersburg, ponieważ gospodarze Sojuszu i FC City nie zdobywają punktów.

Rosja skończyła z czołową Grupą B i jest gotowa spotkać się z Delta w półfinale. Włochy zajęły pierwsze miejsce w grupie A i zakończyły mecz półfinałowy z BSC Kristall.

Ostatni dzień w fazach grupowych InterCupu rozpoczął się, gdy mistrzowie Rosji Kristall w meczu play-off o finałowe miejsce w półfinale pokonali Krylię Sovetov 10-0.

W drugim meczu Turcja wygrała 5-3 nad Sojuszem z Petersburga, który zakończył rywalizację na zero punktów. Następnie Włochy wygrały swój trzeci mecz z trzech, aby zakończyć etapy grupowe na szczycie, a Rosja wygrała z dokładnie takim samym wynikiem przeciwko City.

W jutrzejszych meczach Włochy mają szansę na przedłużenie niepokonanego biegu i dotarcie do finału, kiedy spotkają Kristall w jutrzejszym półfinale, podczas gdy Rosja zmierzy się z Delta.

Turcja zagra o 5 miejsce z Krylią Sowietowem, a FC City i Alliance St. Petersburg będą szukać pierwszej wygranej w turnieju, kiedy zmierzą się z 7 miejscem.