Kolejny zawodnik „Dumy Warmii” przedłuża kontrakt z klubem. Pierwszego dnia czerwca doszło do sfinalizowania umowy, gdyż Grzegorz Lech związał się na dłużej ze Stomilem Olsztyn.

Lider olsztyńskiego zespołu ma na swoim koncie w biało-niebieskich barwach ponad trzysta występów. W Stomilu zadebiutował 21 kwietnia 2001 roku, gdy w wyjazdowym meczu z Ruchem Chorzów zmienił w siedemdziesiątej piątej minucie Macieja Sawickiego. Trzydziestosiedmioletni zawodnik jest także ostatnim zdobywcą bramki dla Stomilu w najwyższej klasie rozgrywkowej. W tym sezonie, w dziewiętnastu ligowych meczach, pięciokrotnie pakował piłkę do siatki.

Umowa Grzegorza Lecha ze Stomilem obowiązywać będzie do trzydziestego czerwca 2021 roku. Jednocześnie piłkarz będzie pomagał Akademii Sportu Stomilu Olsztyn.

– Cieszę się, że przez kolejny rok będę mógł przywdziewać koszulkę „Dumy Warmii”. Priorytetem jest jak najlepiej grać. Zdajemy sobie sprawę, że starsi zawodnicy mają wpływ na szatnię oraz wizerunek klubu – powiedział po podpisaniu.

foto:Paweł Piekutowski/stomilolsztyn.com

 

Tags: