PGE Narodowy dołącza do grona projektu pomocowego dla seniorów w stolicy #GOTOWIDOPOMOCY, który zainicjowała Legia Warszawa. Na elewacji stadionu zostanie wyeksponowane logo akcji i numer infolinii pomocowej.

Od lat długi weekend majowy kojarzy się kibicom Legii Warszawa z finałem Pucharu Polski rozgrywanym na PGE Stadionie Narodowym. Mimo wstrzymania rozgrywek, w tym roku również symbolicznie Legia gościła na tym pięknym obiekcie. 

#GOTOWIDOPOMOCY to kompleksowa akcja wsparcia seniorów w Warszawie, organizowana we współpracy ze Związkiem Harcerstwa Rzeczypospolitej, zapewniająca realną, bezpośrednią pomoc w czasie pandemii. Do projektu Legii Warszawa zaangażowały się czołowe polskie firmy, instytucje, organizacje społeczne, a także osoby publiczne i prywatne. Centrum i zapleczem akcji jest stadion Legii.

Nowym partnerem akcji został PGE Narodowy, który w ramach współpracy promocyjnej na elewacji stadionu wyświetli logo akcji #GOTOWIDOPOMOCY i numer 800919160, czyli numer infolinii pomocowej. Po raz pierwszy, logo zostało wyeksponowane 2 maja.

Akcja #GOTOWIDOPOMOCY odbywa się pod patronatem Prezydenta m.st. Warszawy i Wojewody Mazowieckiego.

#GOTOWIDOPOMOCY

 

Tags: