Jeszcze tylko jeden dzień do rozpoczęcia akcji w Haikou, więc rzućmy okiem na to, czego możemy oczekiwać od konkurencji.

Zespoły wylądowały, a oficjalne sesje treningowe odbywają się pod palącym chińskim słońcem.

Płonący piasek nie ma większego znaczenia dla tych doświadczonych stron, a gracze rażą się grać swoje pierwsze urządzenia. Akcja rozpocznie się jutro, kiedy Anglia zagra z gospodarzami z Chin, aby rozpocząć turniej, a później Portugalia zmierzy się z Czechami.

Rozbiciem męskiej akcji będą mecze plażowej piłki nożnej odbywające się po lokalnych stronach kobiet.

Gospodarze, Chiny, jedyny naród spoza Europy, który bierze udział, witają Republikę Czeską z powrotem w Haikou już drugi rok z rzędu traf, podczas gdy Anglia i Portugalia uzupełnią skład swoją dziewiczą frekwencją.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 26-28 kwietnia i będzie stanowiło dla europejskich stron szansę na przygotowanie się do szybko zbliżającej się walki o Euro Beach Soccer League.

W piątek odbędzie się ceremonia otwarcia przed meczem otwarcia Chin.

Z dwoma poprzednimi zwycięzcami konkursu (Oman i Azerbejdżan) nie konkurującymi w tym roku, nowy mistrz CFA Belt and Road jest gwarantowany na 2019 rok.

Chociaż Portugalia będzie faworytem wielu ludzi, aby podnieść trofeum, wszystkie te zespoły trenują ciężko, przygotowując się do nadchodzącego sezonu… więc nie rządzimy jeszcze nikim!

 

Tags: , ,