Catania ma wkrótce stać się centrum świata piłki plażowej w najbliższych dniach, a Euro Winners Cup 2015 odbędzie się 2 czerwca. Po niewiarygodnej edycji zeszłego roku, wszyscy wiedzieliśmy, że chcemy tego ogromnego festiwalu plażowej piłki nożnej z powrotem na naszych plażach, a marzenie się spełniło. Oczywiście jest to ogromna szansa, ale jesteśmy gotowi i przygotowani, by doprowadzić tę kontynentalną rozgrywkę do nowego poziomu.

Jednak podczas prezentacji wydarzenia, które odbyło się w ostatni piątek 22 maja, każdy mógł zobaczyć ogromne zaangażowanie miasta i wszystkich jego podmiotów. Catania z niecierpliwością oczekuje na nową edycję Euro Winners Cup i z pewnością skorzysta z okazji, aby pokazać światu najlepszych ludzi, najlepszych w naszym mieście i najlepszych w naszym sporcie. Maszyna organizacyjna jest dobrze naoliwiona.

Doskonale wiemy, jakie możliwości i jakie wydarzenie sportowe mamy w naszych rękach. Wiemy o tym, ponieważ nie było łatwo zdobyć prawo do organizacji tego konkursu , jak wiele dużych miast, które chciały mieć ten sam przywilej, który mamy teraz. Praca prezesa COB, Santi Rando, była pomocna wraz z pomocą Beach Soccer Worldwide.

Przy tak wielu zaangażowanych ludziach, w tym 500 sportowcach, i ogromnej międzynarodowej projekcji, pracowaliśmy nad tym, by nic nie pozostawić przypadkowi. Mając to na uwadze, a także z myślą o poszukiwaniu najlepszego harmonogramu, wyposażyliśmy arenę w oświetlenie, aby zwiększyć emocje i widoczność gier.

Chcemy, aby ludzie w Katanii iw całym kraju czuli tę samą pasję, jaką mamy. Do tego dążymy. Dzięki tej idei, dzięki tej energii, jesteśmy gotowi cieszyć się nadchodzącym Euro Winners Cup 2015 z udziałem najlepszych graczy na świecie.

Poza tym, ten konkurs, który będziemy gościć, to świetna platforma, nie tylko dla miasta, ale także dla naszej drużyny. Strona Domusbet Catania Beach Soccer jest gotowa do walki w każdym meczu, aby spróbować zdobyć trofeum tak wyjątkowe, jak Euro Winners Cup 2015. W ubiegłym roku testowaliśmy naszą siłę. Jesteśmy teraz bardziej świadomi i dostosowaliśmy naszą taktykę i zespół.

Pozwólcie mi powitać was wszystkich w Katanii!

 

Tags: ,