Pierwszą rzeczą, którą chciałbym zrobić, po tym, jak olbrzymi europejski kwalifikator, którego wszyscy doświadczyliśmy w Jesolo, jest w imieniu Związku Piłki Nożnej Bahamy i wszystkich ludzi w naszym kraju, gratulacje dla drużyn z Włoch, Polski, Portugalii i Szwajcarii.

Nie wątp. Ci sportowcy stworzą niezapomniany spektakl na Bahamach w przyszłym roku. Po tym, jak mogłem być świadkiem, z pierwszej ręki, poziomu konkurencji na wystawie w bitwie o przyszłoroczne Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej Plażowej FIFA i będąc pod dużym wrażeniem tego, co zobaczyłem w Jesolo, mogę tylko liczyć dni, w których je zobaczę akcja w Nassau.

Docenią to także mieszkańcy Bahamów, prawdziwi miłośnicy sportu. Będą traktowani z najlepszym show, szybkim, ekscytującym sportem, który jest całkowicie zgodny z naszymi początkami, naszą ziemią i naszym sposobem cieszenia się życiem i sportem.

Piłka nożna plażowa i Bahamy to idealne połączenie, a ten romans będzie absolutnie widoczny w nadchodzących Mistrzostwach Świata, na które wszyscy czekamy z niecierpliwością.

Wszystkie zespoły, które się zakwalifikowały, były dobrze wyszkolone, dobrze rozumiały grę i oczywiście posiadały wiele talentów.

I tak właśnie myślimy. Wszyscy nasi ludzie na Bahamach, zarówno w Lokalnym Komitecie Organizacyjnym, jak i Władzach Lokalnych, pracują bez wysiłku, z oddaniem, aby zapewnić fenomenalny Puchar Świata w Piłce Nożnej FIFA.

Mamy ducha, talent i profesjonalizm, a my zadziwiamy świat sportu niezapomnianą wizytówką. Festiwal, który jeszcze bardziej podkreśla prestiż naszego kraju, znanego na całym świecie jako prawdziwy raj na ziemi.

W miarę zbliżania się Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej Plażowej FIFA pragniemy odkryć, kto jeszcze dołączy do nas na największej wystawie piłki plażowej.

Ale na razie gratulujemy i serdecznie witamy z Bahamów naszym przyjaciołom z Włoch, Polski, Portugalii i Szwajcarii.

Do zobaczenia wkrótce… Jesteśmy gotowi Cię gościć.

 

Tags: ,