CONMEBOL Eliminatorias Mundial FIFA Fútbol Playa rozgrzewa się na Parque Olímpico w Rio de Janeiro, ponieważ czworo zwycięzców z dnia otwarcia wygrywa ponownie w drugim.

Potrzebując wygranej po tym, jak wczoraj musiał rozliczyć się z jednego punktu z rzutu karnego, Argentyna wygrała ścisły mecz ze swoimi wenezuelskimi przeciwnikami, aby zdobyć istotne trzy punkty.

Paragwaj, mimo że automatycznie zakwalifikował się do Mistrzostw Świata FIFA Beach Soccer jako gospodarz, odniósł drugie zwycięstwo przeciwko Peru, który po dwóch meczach pozostaje bez zwycięstwa.

Kolejna ciasna gra, w której Urugwaj utrzymywał doskonałą formę, mijając zaciekłą stronę Ekwadoru, cztery bramki do trzech.

Brazylia zdobyła dziewięć bramek przeciwko Kolumbii, która ciężko walczyła o pięć razy z obecnymi mistrzami świata, którzy wyraźnie chcą bronić swojego tytułu w 2019 roku.

Wszystkie zespoły grały przynajmniej raz, a grupy zaczynają nabierać kształtu. Brazylia i Urugwaj siedzą na poziomie punktów na szczycie grupy A, a ich koledzy z grupy jeszcze nie zejdą.

Po dwóch normalnych zwycięstwach, Paragwaj znajduje się obecnie w czołówce w grupie B, z Argentyną na drugim, a Peru, Wenezueli i Chile wszyscy muszą zdobyć punkty.

Brazylia i Paragwaj cieszą się dniem odpoczynku w trzeciej kolejce.

 

Tags: , ,