Kontynuacja współpracy MKS Cracovia SSA z firmą DuoLife. Wieloletni partner biznesowy Cracovii , na mocy nowej umowy, pozostanie z krakowskim klubem na okres kolejnych czterech lat.

Od 2015 roku DuoLife, wiodący producent i dystrybutor suplementów diety oraz odżywek, zaopatruje w swoje produkty I drużynę Cracovii. To specjalnie skomponowane, w pełni naturalne kompozycje, wspomagające prawidłową pracę ludzkiego organizmu. Oferta Partnera Cracovii sukcesywnie się poszerza, wychodząc naprzeciw m.in. osobom aktywnie uprawiającym sport. Każdy z produktów charakteryzuje się wysoką skutecznością, spełniając najwyższe światowe standardy produkcji suplementów diety.


Przedłużenie umowy oznacza również, że marka DuoLife będzie wciąż eksponowana na Stadionie przy ul. Kałuży 1 podczas spotkań PKO BP Ekstraklasy. Obie strony w dalszym ciągu zamierzają aktywnie angażować się we wzajemną współpracę. Przykładem inicjatywy Partnera, jeszcze nie tak dawno wspartej przez Klub, jest akcja #DuoBohaterzy, która promuje zdrowy tryb życia i ideę aktywnego spędzania czasu w domu.

Jest nam niezmiernie miło, że doszliśmy do porozumienia na mocy którego przedłużamy naszą współpracę. Już od wielu lat wspieramy naszymi naturalnymi suplementami zawodników i nie zmieni się to przez najbliższe 4 lata. Liczymy na to, że najbliższe lata przyniosą nam wiele sukcesów, nie tylko na arenie polskiej, ale także międzynarodowej.mówi Wiceprezes Zarządu DuoLife S.A. Łukasz Godyń.

DuoLife wspiera nas od dawna i bardzo cieszymy się, że będzie współpracować z Cracovią przez kolejne cztery lata. To dowód satysfakcji ze wspólnie prowadzonych działań, które będziemy kontynuować.komentuje Wiceprezes Zarządu MKS Cracovia SSA, Jakub Tabisz.

 

Tags: