Po raz kolejny Wielkanoc, Salwador i jego ludzie przygotowują się do organizacji Copa Pílsener Fútbol Playa. Konkurs, który szybko stał się jednym z kluczowych terminów w kalendarzu Beach Soccer Worldwide, nie jest niczym innym, jak prawdziwym pokazem, że dokładna praca, namiętnie prowadzona i pewnie wykonywana, prowadzi do sukcesu.

Z FESFUT z dumą obserwujemy, jak nazwa naszej reprezentacji narodowej, nazwa naszego kraju, jest dziś uznawana i podziwiana zarówno przez profesjonalistów, jak i kibiców plażowych.

Co zrobiliśmy, aby osiągnąć coś takiego? Łatwo: Zebraliśmy pasję naszych ludzi, talent naszych sportowców i sportowców oraz profesjonalizm naszej struktury, dodając niezrównane tło naszych plaż i pierwszorzędnego stałego stadionu w pięknym Costa del Sol.

Ten stadion, o którym warto pamiętać, z powodzeniem gościł największy w historii kwalifikator CONCACAF zaledwie kilka miesięcy temu. 16 drużyn narodowych biorących udział w CONCACAF Beach Soccer Championships El Salvador 2015 zachowało wspaniałe wspomnienia z tych dni, które spędzili na naszej ziemi, zarówno za to, czego doświadczyli na boisku, jak i poza nim. Pomimo tego, że impreza nie była dla nas w pełni zadowolona, ​​a nasz Guerreros de Playa został wykluczony z Mistrzostw Świata, wrażenia i obrazy, które były wyświetlane na świecie, były po prostu doskonałe.

Dzięki tym wszystkim elementom Salwador chce powitać wszystkich miłośników piłki plażowej na świecie, zapraszając ich do aktywnego uczestnictwa i cieszenia się czwartym Copa Pílsener. Konkurs będzie oczywiście ponownie dotyczył najsilniejszych drużyn w panoramie międzynarodowej, w tym zwycięzców Mistrzostw Świata, Portugalii, aby zakończyć wielkie widowisko, które nie pozostawi nikogo niezadowolonego.

Zapraszamy do Salwadoru. Zapraszamy do swojego domu. Czekamy, aż wspólnie napiszesz nową historię sukcesu w piłce nożnej plażowej.

 

Tags: , ,