Będąc graczem VIP w BETFAN możesz spodziewać się spersonalizowanych i specjalnych promocji bonusowych. Dodatkowo będziesz miał możliwość otrzymania zaproszeń na różnego rodzaju wydarzenia sportowe.

UDOGODNIENIA

  1. OBSŁUGA PRIORYTETOWA
    Będąc Graczem VIP będziesz przez legalnego polskiego bukmachera BETFAN obsłużony w pierwszej kolejności. Twoje prośby bukmacher ten postara się spełnić priorytetowo.
  2. SPECJALNE PROMOCJE
    Możesz spodziewać się unikatowych promocji, które będą dedykowane tylko Tobie. Stale przygotujemy dla Ciebie atrakcyjną, indywidualną ofertę.
  3. UNIKATOWA OFERTA BENEFITÓW
    W pakiecie VIP wszystkie Twoje wypłaty są zlecane priorytetowo.

Do elitarnego grona Klientów VIP można dostać się tylko na zaproszenie BETFAN

Jak dołączyć do BETFAN Concierge?

Krok pierwszy

Załóż konto i rozpocznij grę

Krok drugi

Wyróżniaj się aktywnością i zaangażowaniem

Krok trzeci

Odbierz zaproszenie do programu Concierge

Concierge występuje często w roli osobistego asystenta, pozwalającego realizować marzenia zamożnego klienta

wejdź i sprawdź ofertę

Kod bonusowy w BetFan 2020

Co zyskam, wpisując kod promocyjny BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

Bukmacher ten uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Możesz zarejestrowac się u legalnego bukmachera BETFAN z naszym kodem promocyjnym „Legalny100

Kto to lub co to jest Concierge – Konsjerż?

Concierge to w Polsce raczej mało kojarzona profesja zwana jako konsjerż, która w Europie znana jest już od średniowiecza. Współczenie usługa konsjerża najczęściej jest oferowana przez banki niektórym klientom VIP. W wypadku BETFAN jest do usługa dotycząca zakładów bukmacherskich.

Czy Concierge w Betfan posiada kod bonusowy lub rejestracyjny?

Nie. Jednak rejestrując się w Betfan kodem promocyjnym „Legalny100”, w przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany otrzymasz zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że możesz grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

W jaki sposób przystąpić do Concierge w Betfan?

Do elitarnego grona Klientów VIP można dostać się tylko na zaproszenie BETFAN

Jakie warunki muszę spełnić by dołączyć do VIPów Betfana?

Aby przystąpić do klubu VIP Concierge w Betfan, należy wcześniej wyróżniać się aktywnością i zaangażowaniem w serwisie bukmacherskim BETFAN