Owacje dla „Samurai Blue: na Nissan Stadium przed meczem w ramach Kirin Challenge Cup Japonii przeciwko Kolumbii

W piątek 22 marca Ruy Ramos i japońska drużyna plażowa zrobili coś, co nie przychodzi im w sposób naturalny i wkładają buty, aby wyjść na boisko do piłki nożnej.

Zaledwie kilka dni wcześniej podbili kontynent, gwiazdy plażowej piłki nożnej wyszły z hałaśliwym aplauzem na zapakowany stadion Nissana w Yokohamie, by zaprezentować swoje nowo zdobyte trofeum.

Bohaterowie plażowej piłki nożnej zostali powitani przed japońskim meczem Kirin Challenge Cup z Kolumbią, który odbył się w piątek na stadionie Nissan, po wygraniu mistrzostw AFC po raz pierwszy od ośmiu lat!

Wygrywając AFC Beach Soccer Championships w Tajlandii, Samurai Blue przypieczętował miejsce w FIFA Beach Soccer World Cup 2019, który odbędzie się w Paragwaju jeszcze w tym roku.

Zjednoczone Emiraty Arabskie, które zakończyły turniej na drugim miejscu, również zakwalifikowały się, a także Oman, który pokonał palestyńską Palestynę w dogrywce trzeciego miejsca.

Ruy Ramos skorzystał z okazji, aby przemówić do tłumu…

„Podbiliśmy Azję po raz pierwszy od ośmiu lat! Wierzę, że to dzięki wam wszystkim udało się to osiągnąć. Proszę nadal wspierać świat japońskiego futbolu”.

 

Tags: , ,