Urugwaj, Brazylia, Paragwaj i Argentyna podejmują pierwsze kroki w kierunku Pucharu Świata w Piłce Nożnej FIFA Beach, wygrywając w Rio

Obecni mistrzowie świata rozpoczęli kampanię eliminacyjną do Mistrzostw Świata FIFA w zdecydowanym stylu, gdy w dniu otwarcia CONMEBOL Eliminatorias Mundial FIFA Fútbol Playa Brasil 2019 umieścili 11 byłych Boliwii. Podobnie typoweali legalni bukmacherzy w Polsce. W największym zwycięstwie dnia Brazylia wygrała z Rodrigo, który strzelił hat-tricka, Bruno Xavier dwukrotnie trafił w siatkę, a Catarino, Lucao, Mauricinho, Filipe, Nelito i Bokinha również znaleźli sieć.

Urugwaj wygrał również w normalnym czasie, który pokonał Kolumbię o osiem bramek do pięciu, a Paragwaj, który wyeliminował upartą stronę chilijską, 5-3.

Argentyna zrzuciła dwa cenne punkty przeciwko Peru, zarządzając tylko jednym, który wygrał z punktu karnego, po dogrywce zakończonej linią strzelania z gry na gola 6-6.

Po odpoczynku w pierwszym dniu, w poniedziałek, Ekwador i Wenezuela dołączają do walki, gdy zmierzą się z Urugwajem i Argentyną w Parque Olímpico w Rio de Janeiro, podczas gdy Boliwia ma szansę przegrupować się po ich ciężkiej porażce z Brazylijczykami Gilbertos, gdy siadają, wraz z Chile.

Wyniki fazy grupowej i urządzenia:

  • WYNIKI (28/04):

Urugwaj 8 – Kolumbia 5

Brazylia 11 – Boliwia 1

Paragwaj 5 – Chile 3

Peru 6 (1) – (3) 6 Argentyna

  • WYNIKI (29/04)

Argentina v Wenezuela

Paragwaj w Peru

Urugwaj w Ekwadorze

Brazylia przeciwko Kolumbii

  • WYNIKI (30/04)

Ekwador przeciwko Kolumbii

Urugwaj w Boliwii

Wenezuela przeciwko Peru

Argentyna v Chile

  • WYNIKI (01/05)

Chile przeciwko Peru

Paragwaj przeciwko Wenezueli

Boliwia przeciwko Kolumbii

Brazylia v Ekwador

  • WYNIKI (02/05)

Wenezuela przeciwko Chile

Ekwador przeciwko Boliwii

Paragwaj w Argentynie

Brazylia przeciwko Urugwajowi

Bądź na bieżąco z wynikami, terminarzami i pozycjami Eliminatorów Mundialu CONMEBOL FIFA Fútbol Playa Brasil 2019 na naszej stronie

 

Tags: , ,