Gospodarze Argentyny przegrywa Brazylię w finale plażowej piłki nożnej Juegos Suramericanos de Playa

W sobotę Brazylia zdobyła kolejny tytuł, decydując o zwycięstwie nad gospodarzami Argentyny, aby zostać mistrzem piłki plażowej w Juegos Suramericanos de Playa w Rosario w 2019 roku.

Ludzie Gilberto postawili osiem bramek obok Argentyny, aby dotrzeć na szczyt podium. Po meczu brazylijski trener podzielił się kilkoma słowami…

„Gratulacje dla wszystkich zawodników za ich zaangażowanie w poszukiwanie złotego medalu dla Brazylii. To było wspaniałe doświadczenie wziąć udział w Igrzyskach tutaj w Rosario. Będziemy nadal silniejsi w eliminacjach Pucharu Świata, nasz wielki nacisk w tym roku, „

W pierwszych 12 minutach finału Brazylia natychmiast rozpoczęła akcję i wyrównała cztery, a Filipe, Datinha, Antônio i Rodrigo zdobyli swoje nazwiska w protokole.

W następnym okresie nastąpiła kolejna dominacja, ponieważ Filipe zdobył kolejną bramkę, a następnie Nelito zdobył szóstą. Datinha po raz kolejny znalazła siatkę, a Thanger strzelił gola, aby zapieczętować złoty medal, a Argentyna musiała zadowolić się goli pocieszenia i srebrnym medalem, pomagając krajowi zdobyć pierwsze miejsce na listach medalowych w Juegos Suramericanos de Playa.

W zaciętym meczu z Paragwajem Kolumbia wygrała brąz z wygraną 6-5, a w drugim dniu meczów piłki nożnej na plaży Urugwaj pokonał Ekwador 8-6, by zająć piąte miejsce.

WYNIKI (23.03)

  • Argentyna 1-8 Brazylia (FINAL)
  • Kolumbia 6-5 Paragwaj (Play-off trzeciego miejsca)
  • Ekwador 6-8 Urugwaj (Play-off na piąte miejsce)

POZYCJE WYKOŃCZENIA:

1. – Brazylia

2. – Argentyna

3. – Kolumbia

4. – Paragwaj

5. – Urugwaj

6. – Ekwador

7. – Peru

8. – Chile

9. – Gujana

10. – Wenezuela

 

Tags: ,