Mistrzostwa w piłce nożnej plażowej Concacaf 2019 rozpoczynają się jutro w Puerto Vallarta, a 16 drużyn walczy o jeden z dwóch biletów na Puchar Świata

Droga do Mistrzostw Świata FIFA Beach Soccer rozpoczyna się jutro dla 16 drużyn biorących udział w Concacaf Beach Soccer Championship 2019, która odbędzie się w dniach 13-19 maja w Fortuna Puerto Vallarta w Meksyku. Stawki są wysokie w meksykańskim kurorcie, ponieważ tylko dwa miejsca na Mistrzostwach Świata FIFA Beach Soccer są dostępne dla uczestników Concacaf. Tylko dwa najlepsze zespoły w regionie zapewnią sobie miejsce w Paragwaju i sprawią, że zawody w Puerto Vallarta będą naprawdę wymagającą walką.

Po oficjalnych sesjach treningowych, które odbyły się wczoraj i dziś, nie ma już czasu na trening. Moment prawdy dotyczy 16 narodów biorących udział w kontynentalnym pokazie.

Jutro gospodarze ostatnich mistrzostw Concacaf Beach Soccer i Pucharu Świata w Piłce Nożnej FIFA na Bahamach rozpoczną rywalizację z Antigua i Barbuda. Będzie to pierwsza z sześciu ekscytujących gier otwierających konkurencję w pięknym Puerto Vallarta, w tym walka o mistrzostwo Panamy z Wyspami Dziewiczymi USA lub debiut gospodarzy przed tłumem przeciwko Gwatemali.

To jest pełny harmonogram na jutro:

Poniedziałek 13 maja

10.45 – Bahamas przeciwko Antigua i Barbuda (grupa C)

12.00 – Trynidad i Tobago – Wyspy Turks i Caicos (grupa B)

14.15 – Costa Rica przeciwko Jamajce (grupa A)

15.30 – Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych v Panama (grupa B)

16.45 – Bonaire przeciwko USA (grupa C)

18.00 – Gwatemala przeciwko Meksyku (grupa A)