Bliskie i silne relacje ze sportem oraz życie nad morzem to dwie najważniejsze cechy naszego pięknego miasta. Na długo przed pamiętnymi Igrzyskami Olimpijskimi w 1992 r. Miasto gościło niezliczoną ilość wydarzeń najwyższej jakości dla wielu dyscyplin. To tylko jeden z powodów, dla których Barcelona jest uważana za prawdziwą globalną stolicę sportu.

Wymiar lub aspekt sportu jest bez wątpienia jednym z największych sprzymierzeńców już tak potężnej atrakcji i uroków miasta, oferując zarówno mieszkańcom, jak i gościom nieskończone możliwości spędzania wolnego czasu. Sport i morze to idealne połączenie, a La Ciudad Condal wyznacza idealną scenę, w której piłka plażowa jest w stanie odkryć utopijną krainę, aby wykorzystać pełen potencjał gier.

Piłka nożna plażowa to sport, który przeżywa imponujący wzrost, a ten Barcelona Beach Soccer Cup 2015 będzie doskonałą okazją, aby zrobić ogromny krok naprzód w odniesieniu do miasta jako uniwersalnego celu sportowego. Rada miasta od początku nie miała wątpliwości i od samego początku angażuje się w rozwój tej młodej i atrakcyjnej dyscypliny. To dyscyplina, która wydaje się być dostosowana do charakteru naszego miasta.

Z tego miejsca chciałbym pokornie zaprosić wszystkich, aby przyszli i cieszyli się Barcelona Beach Soccer Cup 2015, który zapowiada się jako wspaniałe wydarzenie ze spektakularnymi emocjami, najwyższą akcją i wyjątkowym przeżyciem, łączącym wszystkie elementy odrębny sport, ze spektakularną lokalizacją Port Olímpic, zdobiący Morze Śródziemne.

 

Tags: ,